در آگوست سال 2019، شیائومی تخته سیاه LCD MIJIA را در نسخه‌های 10 اینچی و 13.5 اینچی به ترتیب با قیمت‌های 49 یوان (7 دلار) و 79 یوان (11 دلار) راه اندازی و به بازار عرضه کرد. اکنون یک سال بعد از ساخت این محصول، شرکت شیائومی نسخه ۲۰ اینچی آن را معرفی کرده و در بازار در دسترس کاربران قرار داده است. این تخته سیاه LCD جدید ۲۰ اینچی از 2 سپتامبر در چین با قیمت 129 یوان (19 دلار) در دسترس قرار گرفته است. قیمت نهایی نیز در خرده فروشی‌ها 149 یوان (22 دلار) خواهد بود.

نسخه جدید 20 اینچی تخته سیاه LCD MIJIA مشابه نمونه‌های قدیمی است. تنها تفاوت این مدل جدید در اندازه بزرگ آن است. این بدان معناست که این محصول با همان صفحه سفارشی حساس به فشار LCD و قلم همراه است و به طور مغناطیسی درست مانند iPad Pro متصل می‌شود و کار می‌کند.

این شرکت ادعا می‌کند که این صفحه نمایش بدون نور آبی ارائه شده است و این کار برای محافظت از چشم کودکان و هر گروه سنی دیگری در استفاده طولانی مدت در نظر گرفته شده است تا مانع خستگی و آسیب چشم شود. در واقع این محصول بسیار بهینه طراحی شده و برای چشم محصول نگران‌کننده‌ای نخواهد بود. همچنین، این برد فقط با فشردن دکمه دایره Apple-esque واقع در سمت راست حاشیه پایین فعال خواهد شد و انرژی مصرف خواهد کرد.

در مدل‌های قبلی، این محصول از شرکت شیائومی تا 365 روز عمر باتری را از یک باتری سلولی سکه‌ای CR202 تامین می‌کردند و حتی اگر در روز از این محصول 100 بار استفاده شود. اما این مدل با توجه به اینکه در ابعاد بزرگتری بوده بنابراین کمی انرژی بیشتری مصرف خواهد کرد اما به طور کلی کارایی و عملکرد مشابهی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد و عمر باتری آن بسیار بالا خواهد بود.

از آنجا که دو مدل اول هنوز در بازارهای بین المللی معرفی نشده‌اند، در نتیجه ما مطمئن نیستیم که این مدل نیز در بازارهای جهانی از جمله بازار هند و بازار اروپا در دسترس قرار گیرد. اما به طور کلی این محصول بسیار کاربردی و جذاب خواهد بود و در زمینه‌های مختلف می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. این محصول همچنین از قیمت مناسبی نیز بهره برده و با توجه به کاربردی بودن می‌تواند فروش خوبی داشته باشد. این محصول جایگزین خوبی برای تخته وایت برد و ماژیک بوده و از آسیب‌های مواد شیمیایی ماژیک جلوگیری خواهد کرد.