احتمال عرضه شیائومی Mi 10 و Mi 10 Pro در هند ، اندونزی ، روسیه و بازارهای دیگر

امروز شیائومی رسماً دو پرچمدار پریمیوم جدید در چین را معرفی کرد: شیائومی  Mi 10 و Mi 10 Pro. نسخه Pro در حال حاضر به عنوان پرچمدار برتر دوربین توسط DxOMark رتبه بندی می شود و پرچمدار محبوب هوآوی Mate 30 Pro 5G را مغلوب می کند.  و به نظر می رسد که مدل های Mi 10 و Mi 10 Pro به بازارهای بین المللی مانند هند ، اندونزی ، روسیه و EEA (منطقه اقتصادی اروپا) می روند که کشورهایی مانند لهستان ، هلند ، پرتغال ، ایتالیا و اسپانیا را در بر بگیرند.

این اخبار درمورد برنامه نویسان XDA (توسط توسعه دهنده شناخته شده yshalsager) مشاهده شده است كه MIUI را برای Mi 10 (كد نام: umi) و Mi 10 Pro (كد نام: cmi) برای بازارهای بین المللی ارائه كردند. به طور ویژه ای، شیائومی در حال ایجاد کدهای MIUI برای پنج منطقه مختلف از جمله  هند ، اندونزی ، روسیه ، EEA و جهان است. از آنجا که این ساخت ها در حال توسعه هستند ، می توان انتظار داشت که سری جدید Mi 10 در بازارهای فوق الذکر به بازار عرضه شود.

همچنین بخوانید: مقایسه گوشی ردمی 8a و ردمی 8a Dual

با این حال، ساخت چنین وسیله‌ای نیاز به شرایط و امکاناتی دارد که در هند موجود نیست.

اگر  Mi10 را در هند راه اندازی کنیم ، باید 100٪ از واحدها وارد کنیم. از این رو ، یک مدل قیمت گذاری متفاوت نسبت به گذشته خواهد داشت.

رئیس شیائومی هند، مانو كومار جن نیز نكاتی را درباره آغاز تولید سری Mi 10 در هند اعلام كرد. وی در حالی که توئیتی در مورد رونمایی امروز داشت ، گفت: “ما تلاش می‌کنیم تا همه شما دسترسی به اولین فن‌آوری گوشی هوشمند در هند را بدهیم”. در ادامه، در توییت دیگری ، وی افزود که Mi 10 در صورت راه‌اندازی در هند مدل قیمت گذاری متفاوتی خواهد داشت زیرا 100 درصد واحدها باید از چین وارد شوند.

در حالی که شیائومی بر بودجه و بخش های میان رده در هند تسلط دارد، طی دو سال گذشته ، این شرکت نتوانسته است یک گوشی هوشمند پریمیوم مناسب را در بازار عرضه کند. نکته قابل توجه، آخرین گوشی هوشمند پریمیوم شیائومی در هند، می میکس 2 بود.