اولین تصویر دستبند تناسب اندام Mi Band 5 شیائومی فاش شد

شرکت شیائومی تقریبا هر سال نسل جدیدی از دستبند تناسب اندام خود را با نام سری می بند معرفی می کند. از جمله آن باید به می بند 4 اشاره کرد که در سال 2019 با طراحی بهبودیافته و مشخصات سخت افزاری ارتقایافته راهی بازار شد.

درباره دستبند تناسب اندام Mi Band 5 شیائومی بیشتر بدانید

حال باید در انتظار معرفی نسل جدید این دستبند تناسب اندام شیائومی باشیم که به عنوان Mi Band 5 شناخته می‌شود و از مشخصه های بزرگی برخوردار است. به تازگی وب سایت SlashLeaks تصویر این دستبند آینده شیائومی را فاش کرده که به نظر می رسد از شبکه اجتماعی ویبو چین کشف شده است.

در این تصویر دستبند از طراحی بیضی شکل بهره می برد و احتمالا از پنل AMOLED بهره می برد. صفحه نمایش دستگاه در این تصویر روشن است و تصویر رنگی هم پیداست. به نظر می رسد که شیائومی قصد دارد نسبت به نسل قبل تغییرات اندکی به خرج داده و یک مدل برجسته معرفی کند.

براساس شایعات منتشر شده، Mi Band 5 جانشین Mi Band 4 خواهد بود که انتظار می رود از طراحی بروزرسانی شده ای بهره ببرد و تجربه کاربری بهتری رقم زند. بنابراین باید آن را محصولی برجسته از برند چینی دانست و یک مدل معمولی نیست.

طبق گزارش جانشین محبوب Mi Band 4 می تواند با یک صفحه نمایش AMOLED 1.2 اینچی باشد. این می تواند یک پیشرفت قابل توجه از صفحه لمسی 0.95 اینچی قبلی باشد. واضح است ، اگر این تصاویر واقعی Mi Band 5 هستند ، حاشیه نمایشگر صفحه نمایش تقریباً بدون حاشیه است.

همچنین انتظار می رود که شیائومی Mi Band 5 این بار قابلیت NFC را به کاربران سراسر جهان ارائه دهد و تنها محدود به بازار چین نخواهد بود. برخی از گزارش ها وجود دارد مبنی بر اینکه ردیاب تناسب اندام جدید ممکن است در ماه ژوئن عرضه شود، اگرچه هنوز هیچ تاریخ رسمی یا قیمتی اعلام نشده است.

گذشته از آن باید بیان داشت که می بند 5 نسخه ارتقایافته می بند 4 بوده و نه تنها در طراحی، بلکه در مشخصات سخت افزاری نیز یک گزینه جدید به حساب می آید که افراد می توانند تجربه کاربری خوبی با آن داشته باشند. احتمالا همچون مدل قبلی دارای نمایشگر 1.2 اینچی AMOLED باشد و با قابلیت NFC هم همراست. این قابلیت را در هر دستبند تناسب اندامی نمی توان یافت و برند چینی سعی کرده با بروزرسانی انجام گرفته یک گجت پوشیدنی کامل ارائه دهد.

متاسفانه Mi Band 4 بدون NFC با قیمت 24 دلار عرضه شد و قطعا این مدل با قیمت 40 دلاری عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتری از این دستبند تناسب اندام وجود ندارد و باید منتظر اطلاعات بیشتری باقی ماند.