شیائومی رسماً تأیید کرده است که روز ۱۱ سپتامبر کنفرانسی برای رونمایی از Mi Mix 2 برگزار خواهد کرد. مشخصات این فبلت هفته‌ی پیش فاش شد. امروز آقای لی جون، مدیرعامل شیائومی، تصویری از پکیج گوشی Mi Mix 2 منتشر کرد.
همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، دو جعبه‌ی موجود در تصویر Mi Mix یکسان نیستند. یکی صفحه رویی جعبه و دیگری صفحه زیرین جعبه را نشان می‌دهد. روی جعبه‌ی سمت چپ تصویر، عبارت MIX درج شده است. عبارت درج‌شده روی جعبه سمت راست نیز حاوی همان کلمه است و بیانگر این است که شیائومی به اکتشاف و تحقیق ادامه می‌دهد. همچنین امضای آقای لی جون نیز روی جعبه مشهود است.

تأیید دو دوربین پشت گوشی Mi Note 2

 

انتظار می‌رود فبلت می میکس ۲ شیائومی، بجای بدنه سرامیکی، بدنه‌ای فلزی داشته باشد. این مسأله موجب می‌شود تا شیائومی برای تولید انبود این گوشی هوشمند، با مشکل مواجه نشود.
اخیراً گزارشی منتشر شده بود که می‌گفت اسمارت‌فون‌های Google Pixel 2 و Pixel 2 XL که قرار است در ماه اکتبر رونمایی شوند، اولین گوشی‌هایی خواهند بود که مجهز به چیپست Snapdragon 836 هستند. چند روز پیش، مشخصات این چیپست در قالب یک اسکرین‌شات منتشر شد. این تصویر نشان می‌داد که اسنپ‌دراگون ۸۳۶ در فبلت Xiaomi Mi Mix 2 بکار رفته است. این تراشه، نسخه‌ی بهبودیافته‌ی اسنپ‌دراگون ۸۳۵ است.
همچنین انتظار می‌رود که Mi Mix 2، مجهز به یک دوربین تشخیص سه بعدی برای تشخیص چهره باشد.