شیائومی Mi Band 5 با نام Mi Smart Band 5 در خارج از چین به فروش می رسد

شرکت شیائومی 15 جولای امسال تاریخ عرضه جهانی Mi Band 5 را اعلام خواهد کرد. دستبند تناسب اندامی که در مقایسه با می بند 4 ارتقا سخت افزاری و نرم افزاری پیدا کرده است. البته در تاریخ 15 جولای چند محصول جدید دیگر هم توسط شیائومی معرفی خواهد شد و تنها نباید به می بند اشاره کرد. ناگفته نماند نسخه جهانی می بند 5، با نام Mi Smart Band 5 معرفی خواهد شد.

در این تاریخ شیائومی قصد دارد تا چند محصول دیگر را معرفی کرده و در اختیار مخاطب قرار دهد. وب سایت پرتغالی Techbit یک مدل دستبند تناسب اندام شیائومی را دریافت کرد و فاش کرد که نام دیگری برای بازار جهانی خواهد داشت اما متاسفانه فاقد NFC خواهد بود.

مقاله اول که نشان می دهد گجت پوشیدنی به نام شیائومی  Mi Smart Band 5 نامگذاری می شود ، به دنبال Mi Smart Band 4 که سال گذشته با چنین عنوانی در خارج چین عرضه شد. ما در حال حاضر می دانیم که این صفحه نمایش کمی بزرگتر ، ردیاب ورزشی و فعالیت های بدنی بیشتری را دنبال می کند و یک شارژر مغناطیسی دارد.

Mi Smart Band 5 نیز با کلیدهای میانبر قابل تنظیم همراه خواهد بود و می تواند به عنوان یک شاتر از راه دور برای دوربین گوشی های هوشمند عمل کند که به افراد کمک می کند تا فیلم های TikTok را کمی راحت تر ضبط کنند. همچنین برخی از ویژگی‌های جدید مانند ورزش های تنفسی و امتیاز PAI (هوش فعالیت بدنی) وجود دارد.

پس از عرضه ، ما انتظار داریم درباره این گجت پوشیدنی همچون قیمت و برخی دیگر مشخص شود. می اسمارت بند 4 با قیمت 30 یورو راهی بازار شد و این گزینه قطعا بیشتر است.