Mi TV Stick دانگل جدید شیائومی در راه است

اخیرا خبرهایی پیرامون دانگل  Mi TV Stick شیائومی منتشر شد اما هنوز شرکت موردبحث به معرفی آن نپرداخت. چند هفته پیش گزارش شد که این دستگاه از طریق AliExpress برای پیش خرید دردسترس است. حال به تازگی شیائومی پرتغال این دانگل را در فروشگاه خود لیست کرده و انتظار داریم بزودی معرفی شود.

باتوجه به فهرست، Mi TV Stick با قیمت 40 یورو در این منطقه به فروش خواهد رسید. این هزینه برای نسخه 1080 پیکسل با 1 گیگابایت رم و 8 گیگابایت حافظه داخلی در نظر گرفته شده است. مشتریان می توانند با مراجعه به شیائومی پرتغال این دستگاه را پیش خرید کنند.

این دانگل از سیستم عامل Android TV 9.0 برخوردار است و دارای یک پردازنده چهار هسته ای Cortex-A53 بوده و باتوجه به فهرست مشخصات قابلیت پشتیبانی از بلوتوث 4.0 و وای فای را داراست. همچنین به پشتیبانی Dolby Audio و DTS پرداخته و فرمت های MP3, WMA, AAC, Flacو OGG را هم دربرمی گیرد.

براساس گزارش Mi TV Stick شیائومی به پورت HDMI و MicroUSB مجهز بوده و در بخش توضیحات آمده که که Netflix و Amazon Prime Video هم در این دانگل وجود دارد. همچنین ریموت کنترلی هم برای تماشا این دو سرویس استریم تلویزیونی تدارک دیده شد.

طبق گزارش این دانگل از 20 جولای سال جاری در فروشگاه AliExpress قابل تهیه است. شیائومی تاکنون اشاره به معرفی آن نداشت و باید منتظر ماند تا شرکت سازنده اشاره ای به این دانگل داشته و معرفی هم ترتیب دهد.