امروز شیائومی از چراغ LED سقفی میجیا رونمایی کرد. در چراغ سقفی Mijia تعداد 72 چراغ LED با روشنایی یکنواخت به کار رفته است. این چراغ هوشمند از نور سرد و گرم (دمای 2700 تا 5700 کلوین) و فرمان صوتی هوش مصنوعی پشتیبانی می‌کند.

رکورد فروش پاوربانک شیائومی

این چراغ سقفی شیائومی برای اتاقی به مساحت 25 متر مربع مناسب بوده و میزان روشنایی آن از 0.3 تا 2200 لومن قابل تنظیم است. این چراغ همچنین دارای حالت روشنایی روز و شب است.

 


در حالت روشنایی روز، اگر محیط کمی تاریک شود، چراغ روشنایی روز را تأمین می‌کند. در حالت نور شب هم چراغ میزان روشنایی را بین 0.3 تا 120 لومن تنظیم می‌کند که برای سالمندان، کودکان و افرادی که نیمه شب بیدار می‌شوند مناسب است.
این چراغ Mijia یک ریموت کنترل دارد و دارای اپلیکیشن اختصاصی بوده و از طریق کلید‌های تک پل و دوپل توکار نیز قابل کنترل است و با اسپیکرهای هوش مصنوعی شیائومی، دستیار صوتی Yeelight و می بند سازگار است.


چراغ سقفی هوشمند میجیا مجهز به وایفای و بلوتوث است و با هر دو می‌تواند به اپلیکیشن Mi Home متصل شود. این چراغ LED با سنسور در و پنجره و سنسور تشخیص حرکت شیائومی نیز سازگاری دارد. این گجت همچنین می‌تواند به عنوان گیت‌وی بلوتوث عمل کند تا بتوانید از راه دور اطلاعات دستگاه‌های بلوتوثی را مشاهده کنید.
نصب و راه اندازی این چراغ شیائومی بسیار آسان است. لامپ سقفی میجیا با قیمت 399 یوان عرضه شده است.