نسخه مینی ربات قصه گو شیائومی با قیمت بسیار پایین 149 یوان و اتصال بلوتوث معرفی شد. این ربات که با نام Xiaomi MITU Mini Story Teller Robot Machine Bluetooth Version شناخته می‌شود، با بیش از 20 هزار قصه آنلاین، متناسب با سنین مختلف کودکان توسعه پیدا کرده است.

ساعاتی پیش، یک ربات اسباب بازی هوشمند جدید به فروشگاه شیائومی اضافه شد. این ربات که در واقع نسخه جدید نسل قبلی با بهره‌گیری از بلوتوث است، با 50 یوان قیمت کمتر در مقایسه با مدل اصلی، با قیمت فقط 149 یوان (23 دلار) به فروش می‌رسد.

گوشی شیائومی می مکس 4 پرو

نسخه مینی ربات قصه گو شیائومی با 290 گرم وزن، استفاده از پلاستیک ضخیم ABS و ابعاد 100.5 در 90 در 140 میلی‌متر ساخته شده است که در نتیجه این وزن پایین، حمل آن بسیار آسان خواهد بود. به علاوه، در ساخت گوش‌های این ربات از متریالی مناسب کودکان استفاده شده تا در صورتی که نوزاد شما به اشتباه گوش‌های ربات را گاز گرفت، صدمه نبیند.

به لطف 16 گیگابایت حافظه داخلی و 350 منبع محتوایی مختلف، هر زمان که ربات روشن باشد می‌توانید به آن گوش کنید. خریداران، در صورت تمایل می‌توانند محتوای مورد نظر را از طریق رابط USB در ربات ذخیره کنند. به علاوه، وجود بیش از 20 هزار داستان در شبکه ابری، مناسب تمام کودکان در سنین 0 تا 6 سال خواهد بود. به این مورد باید 20 صدای کلاسیک مختلف برای خواب بهتر کودک را نیز اضافه کرد تا ربات قصه گو شیائومی، جذاب‌تر از همیشه باشد.

نسخه مینی ربات قصه گو شیائومیمنبع: mydrivers