نسخه پریمیوم ساعت هوشمند شیائومی AMAZFIT Sports Watch 2S با امکانات جدیدتر از راه رسید. این ساعت ورزشی که با نام آمازفیت 2S هم شناخته می‌شود، قابلیت‌های جذابی دارد که در ادامه به تشریح آنها خواهیم پرداخت.

شیائومی با به‌روزرسانی خانواده ساعت های هوشمند خود، محصولی جدید را در اختیار کاربران قرار داده است که هم برای بیزنسمن‌ها و هم ورزشکاران مناسب است. مدل Premium ساعت هوشمند شیائومی AMAZFIT Sports Watch 2S قیمتی یکسان با نسل قبلی دارد؛ در این صورت برای خرید آن تنها باید 1499 یوان (222 دلار) پرداخت کرد. با این وجود، خریداران می‌توانند از امکاناتی تازه‌تر برخوردار شوند.

ساعت هوشمند آمازفیت 2S شیائومی با طراحی مدرن و زیبای خود، جذابیتی به مراتب بالاتر از ساعت‌های مکانیکی و ظاهر کسل‌کننده آنها داشته و نسخه جدید آن با بند دوگانه چرمی و فلورو-لاستیک به دست کاربران می‌رسد. به‌کارگیری این متریال، بدون در نظر گرفتن جایی که قصد استفاده از آن را دارید، جلوه‌ای خاص به دستگاه می‌بخشد. در بخش بالایی ساعت جدید Xiaomi، از کریستال یاقوت کبود مصنوعی با مقیاس 60 نقطه‌ای استفاده شده است تا ساعت بتواند حتی در زیر نور مستقیم خورشید نیز اطلاعات را به خوبی نمایش دهد. در همین حال، حاشیه‌های جلایافته نمایشگر با بازتاب خیره‌کننده نور، توجه شما را به خود جلب خواهند کرد.

نسخه پریمیوم ساعت هوشمند شیائومی AMAZFIT Sports Watch 2S
AMAZFIT Smart Sports Watch 2S

نرخ مقاومت در برابر آب ساعت جدید شیائومی تا 5 اتمسفر (برابر فشار آب در عمق 50 متری) است؛ در نتیجه، هنگام شنا، نیازی به نگرانی در استفاده از ساعت نخواهد بود. همان‌طور که احتمالا حدس زده باشید، دو حالت (از مجموع 16 حالت) برای استفاده از ساعت در آب و همین‌طور استخر نیز وجود دارد که انتخاب درست آنها، در ثبت دقیق‌تر داده‌ها اهمیت دارند. اما شاید هیچ چیز به اندازه میزان شارژدهی دستگاه اهمیت نداشته باشد. شیائومی می‌گوید با یک بار شارژ، تا 5 روز می‌توان از آن استفاده کرد. هرچند، در صورتی که GPS به صورت مداوم فعال باشد، این زمان به 35 ساعت کاهش پیدا می‌کند. به هر صورت، احتمالا باتری نسخه پریمیوم ساعت هوشمند شیائومی AMAZFIT Sports Watch 2S به اندازه‌ای قوی هست که بتوان از آن در یک مسابقه کراس کانتری 100 کیلومتری استفاده کرد.

مقایسه برترین پاوربانک های 10000