شیائومی و معرفی تلسکوپ  SCTW-70 Star Trang

شرکت شیائومی در بهار سال 2019 از تلسکوپ Star Trang رونمایی کرد. حال تصمیم گرفت با بروزرسانی این تلسکوپ نسخه بهبودیافته آن را با نام SCTW-70 Star Trang و دیافراگم لنز 70 میلیمتری معرفی کند.

فاصله کانونی لنز دوربین این تلسکوپ 500 میلیمتر است و به یک چشمی از نوع آسفریک 4 میلیمتری با قابلیت بزرگنمایی 125 برابری بهره می برد. شیائومی تلسکوپ جدید خود را با قیمتی کمتر از 52 دلار راهی بازار چین می کند. این تلسکوپ از یک سه پایه بسیار مستحکم فلزی برخوردار است که پایداری خوبی ارائه می دهد و می تواند دوام بالایی هم داشته باشد.

این سه پایه برای مشاهده سیارات بسیار دور مناسب است و راحتی را به دنبال دارد. برخی از تلسکوپ های معمولی به دلیل عدم برخورداری از سه پایه مناسب و با دوام پس از مدت زمان کوتاهی موجب خستگی کاربر می شوند. حتی سرگیجه و خستگی چشم را هم در پی دارند. همچنین برای محافظت از این تلسکوپ یک کیف بادوام و باکیفیت به رنگ سفید مرواریدی در نظر گرفته شده که به گونه سفارشی محسوب می شود.

کوله پشتی دارای دسته های مشبکی بوده تا افراد به سادگی بتوانند آن را حمل کنند. یکی از ویژگی های جالب تلسکوپ جدید شیائومی جمع آوری ساده آن بوده که اجازه می دهد بسیار قابل حمل باشد. تنها یک تا دو دقیقه زمان نیاز دارید تا این تلسکوپ را سرهم کنید.

ساعت هوشمند Mi Watch شیائومی

لنز اصلی تلسکوپ جدید SCTW-70 Star Trang از لنز دوگانه 70 میلیمتری برخوردار است و کیفیت بالایی هم دارد. پوشش چند لایه برای عملکرد نوری بی نظیر هم این لنز را برای تماشا سیارات دور دست به لنز بسیار مناسبی تبدیل کرده است. یکی از نکته های مثبت این تلسکوپ قابلیت تماشا یافته های لنز در تلفن هوشمند است و کافی بوده گوشی را به تلسکوپ متصل کنید.

مشخص نیست شیائومی برنامه ای برای عرضه جهانی دارد یا خیر.

ساعت شیائومی با چیپست Snapdragon 3100