شرکت شیائومی هر سال محصولات متنوعی را روانه بازار می کند که عمدتا گوشی هوشمند و گجت های دیجیتالی هستند. حال به تازگی این کمپانی از چراغ قوه سه کاره ای به نام Wiha رونمایی کرده که چندمنظوره است.

از جمله آنها باید به چراغ LED دوگانه استاندارد، نور لیزری مادون قرمز و روشنایی فرابنفش اشاره کرد. بنابراین برخلاف چراغ قوه‌های معمولی، Wiha یک محصول هیجان انگیز از شیائومی بوده که نباید آن را مشابه دیگر مدل ها دانست.

چراغ LED دوگانه آن از روشنایی 100/310 لومن برخوردار بوده و افراد می توانند یک محیط تاریک را به شدت روشن کنند. حداکثر برد روشنایی 65 متر بوده و مدلی است که مقاومت بالایی در برابر آب دارد. برای فعال شدن چراغ قوه باید از یک باتری AAA بهره گرفت تا نیرو کافی را به چراغ قوه بخشید.

با پشتیبانی از نور ماوراء بنفش (UV) ، می توان از آن به عنوان ابزاری برای نشانگر رنگ فلورسنت استفاده کرد و چندین چیز مختلف را شناسایی کرد. این چراغ دارای بدنه آلیاژی بوده که از استحکام بالا بهره می برد و در صورت نیاز می تواند به راحتی پنجره اتومبیل را شکست. همچنین با وجود استاندارد IPX4، باید آن را چراغ قوه ضدآب دانست.

وزن این چراغ قوه حدود 252 گرم است و نگهدارنده لامپ را می توان به صورت 180 درجه چرخاند. طول کلی 152 میلی متر و قطر آن به 30 میلی متر می رسد. گذشته از قابلیت چرخش 180 درجه ، طول 125.7 میلی متر و عرض 54.3 میلی متر هم دارد. چراغ قوه چند منظوره شیائومی  Wiha با قیمت 249 یوان یعنی حدود 35 دلار دارد هم اکنون راهی بازار چین شده است.

مشخص نیست این شرکت برنامه ای برای عرضه جهانی یا دیگر مناطق چنین چراغ قوه ای را دارد یا خیر.