سشوار شیائومی یوپین

شیائومی یوپین سشوار جدید و پرسرعت Dawei را معرفی کرد. این سشوار دارای یک موتور پرسرعت 110،000 دور در دقیقه و الگوریتم مراقبت از مو با درجه حرارت ثابت NTC هوشمند می باشد.

سشوار شیائومی یوپین می تواند در دمای پایین مو ها را به سرعت خشک کند،همچنین از موخوره جلو گیری میکند.

سشوار مافوق‌ صوت شیائومی بدون آسیب به موهای شما موها را صاف و خشک میکند. هزینه سرمایه گذاری جمعی سشوار شیائومی فقط 449 یوان (67 دلار) است.

سشوار مافوق‌صوت شیائومی یوپینبا پیشرفت تکنولوژی، سشوارهایی که به سادگی مو ها را خشک می کنند دیگر نمی توانند نیازهای مختلف مردم را برآورده کنند.

افراد در انتخاب سشوار عواملی مانند، راحتی و اثرات مراقبت از مو را شاخص های مهمی برای خرید سشوار قرار میدهند. سشوار شیائومی یوپین شامل موتور فن ‌های بدون پره پرسرعت ROTOR EVO II با حداکثر سرعت 110000 دور در دقیقه و سرعت باد 60m / s است.

در سشوار مافوق‌ صوت شیائومی از فناوری تجاری فن ‌های بدون پره استفاده می‌کند که طبق گفته این شرکت را سریع‌تر و سبک‌تر از سایر محصولات رقیب خود می‌سازد.

محصولات مافوق‌ صوت توسط ترمیستورهای شیشه‌ای از مو و پوست سر شما در برابر آسیب حرارت تولید شده محافظت می‌کنند. فن بدون پره خطر مکیده شدن مو توسط موتور را کاهش می‌دهد، زیرا موتور به‌جای سر، داخل دسته سشوار جای داده شده است.

قدرت و سرعت سشوار مافوق ‌صوت شیائومی یوپین سه برابر سشوارهای معمولی است. به این معنی هست که سشوار شیائومی یوپین می تواند موهای مرطوب را در دمای پایین تر و با سرعت بیشتری خشک کند و هرچه سرعت باد بیشتر باشد، تأثیر بر روی فرم دهی موهای شما بهتر می شود.

سشوار مافوق‌صوت شیائومیبا افزایش سرعت باد می توان رطوبت موهای خیس و سنگین را به راحتی از بین برد و جریان هوا می تواند در بین موها حرکت کند و به ریشه مو برسد و موها می توانند به سرعت از خشک شوند و از آسیب رساندن دمای بالا به مو جلوگیری میکند.

حالت باد سرد و گرم متناوب و برای کنترل دقیق دمای باد خروجی، این سشوار از سنسور دمای مهره شیشه ای استفاده می کند. این سنسور دما می تواند دما را با فرکانس 100 بار در ثانیه اندازه گیری کند.

هنگامی که درجه حرارت بیش از حد بالا باشد، درجه حرارت باد تنظیم می شود تا در زمان واقعی در حدود 57 درجه سانتیگراد بدون آسیب رساندن به مو تثبیت شود.

به منظور جلوگیری از گرم شدن پوست سر، یک حالت باد گرم و سرد اتوماتیک متناوب نیز وجود دارد و می تواند هنگام خشک کردن مو با سشوار شیائومی یوپین از ریشه مو و پوست سر بهتر محافظت کند.

شیائومی در سشوار خود از فناوری ذره های آب در مراقبت از مو که باعث مرطوب شدن مو، صاف و براق و جلوگیری از خشکی پوست سر که در نهایت باعث محافظت از پوست سر می شود، استفاده کرده است. در این فناوری جدید رطوبت موجود در هوا را به همراه یون های منفی آزاد شده از ژنراتور سشوار وارد جریان هوای سشوار کرده و به روی سطح مو انتقال می دهد. با این حال نه یون های منفی و نه ذره های آب با چشم غیر مسلح قابل رویت نیست.

علاوه بر این، موتور فن ‌های بدون پره که از آن استفاده می شود، می تواند صدا را نیز کاهش دهد و باعث مزاحمت دیگران نمی شود، شما هر زمان در شبانه روز میتوانید از سشوار شیائومی یوپین بدون صدا استفاده کنید.

نظر شما درباره شسوار شیائومی یوپین چیست؟

خانه خود را با شیائومی هوشمند کنید


 

***برای اطلاع از اخبار جدید با مجله شیائومی همراه باشید***