فروش فن های خنک کننده مخصوص گوشی های هوشمند توسط شیائومی

دیروز ، شیائومی از یک فن خنک کننده کلیپ خارجی در رویداد Xiaomi Mi 10 خبر داد. اکنون ، این فن از طریق وب سایت رسمی شرکت در چین با 129 یوان (19 دلار) به فروش می رسد. گفته می شود این لوازم جانبی فقط در دو ثانیه گوشی هوشمند شما را خنک می کنند.

فن خنک کننده خارجی آیس در Mi 10 با 5 برگ تهیه می شود و با سرعت 6000 دور در دقیقه کار می کند. شیائومی می گوید فن بسیار ساکت است و فقط حدود 30 دسی بل سر و صدایی ایجاد می کند. این از طریق پورت USB-C پردازنده ، ورودی برق 5 ولت 2A را می گیرد. در حالیکه این شرکت به عنوان لوازم جانبی خنک کننده برای سری Mi 10 در حال بازاریابی است ، شیائومی می گوید می تواند بر روی هر گوشی با عرض بین 67-88 میلی متر نیز کار کند.

همچنین بخوانید: شیائومی و معرفی 7 محصول جدید برای سری Mi 10

هنگامی که فن خارجی به گوشی وصل شد و به یک منبع تغذیه متصل شد ، می تواند ظرف دو ثانیه دمای گوشی را پایین بیاورد. در هر دو طرف مجاری هوا وجود دارد که باعث می شود جریان هوای کافی برای پایین آمدن دما وجود داشته باشد. شیائومی می گوید فن می تواند حتی در هنگام بازی اسمارت فون را تا 10 درجه خنک کند ، و مطمئن شوید که می توانید گیم پلی خود را برای ساعت ها مورد استفاده قرار دهید.