شرکت شیائومی به تازگی دوچرخه هوشمند جدیدی به نام Himo Z16 معرفی کرده که آن را باید نسخه ارتقایافته دوچرخه های نسل قبلی این شرکت دانست.

دوچرخه شیائومیاین اسکوتر منعطف بوده که بدان معناست افراد می توانند آن را جمع کرده و هر جایی که می خواهند Himo Z16 را به همراه داشته باشند. همچنین از پدال دوچرخه ای برخوردار است که نسبت به مدل پیشین یعنی Himo H1 بهینه تر شده است. بنابراین افراد می توانند به عنوان یک دوچرخه کارآمد از این اسکوتر تاشو استفاده کنند.

همچنین بخوانید: معرفی Redmi Note 9 با نام ردمی 10 ایکس

دوچرخه شیائومیناگفته نماند دوچرخه مورد اشاره از فریم آلیاژ آلومینیوم ساخته شده که نه تنها سبک است، بلکه دوام بالایی هم دارد. وزن آن به 22 کیلوگرم می رسد که در مقایسه با هر اسکوتری گزینه سبک تر به حساب می آید و افراد پس از اینکه به جمع کردن آن می پردازند، به سادگی می توانند این دوچرخه را حمل کنند.

دوچرخه شیائومییک صفحه نمایش LCD کوچک سیاه و سفید هم در این اسکوتر تعبیه شده که اطلاعاتی از قبیل توان باتری ، مسافت پیموده شده ، سرعت در زمان واقعی و سایر اطلاعات را به نمایش درمی آورد. شیائومی گفته Himo Z16 دارای سه حالت کاربری است که باید به گزینه برقی کامل، هیبریدی و دستی اشاره کرد.

دوچرخه شیائومیدر حالت برقی با این دوچرخه کوچک می توان 55 کیلومتر به حرکت درآمد. در حالت نیمه برقی هم تا 80 کیلومتر به حرکت می توان درآید. شایان ذکر بوده که Himo Z16 دارای یک باتری 18650 میلی آمپرساعتی بوده که قابل تعویض است.

دوچرخه شیائومیبرای شارژ باتری آن باید 5 ساعت زمان صرف کرد. برای امنیت دوچرخه سوار، HIMO Z16 از ترمز دیسکی دوگانه بهره می بردکه برخلاف اکثر دوچرخه های الکترونیکی که از ترمز درام در عقب استفاده می کنند ، یک سیستم قابل توجه است.

دوچرخه شیائومیدوچرخه شیائومیشیائومی از تایرهای ضدلغزش و ضدسایشی بهره گرفته و افراد می توانند دوچرخه سواری بی نقصی داشته باشند. سرعت این دوچرخه از 26 کیلومتر برساعت فراتر نمی رود و یک دوچرخه با امنیت بالایی است. به گفته شیائومی این محصول شگفت انگیز با قیمت 352 دلار بزودی عرضه خواهد شد.

دوچرخه شیائومی