رونمایی شیائومی از ابزار کامل نظافت ناخن Electric Nail Polisher

سرمایه گذاری شیائومی یوپین بار دیگر برمی گردد و این بار آنها یک ابزار کامل نظافت ناخن را معرفی می کنند. Electric Nail Polisher شیائومی فقط یک تمیزکننده ساده نیست ، بلکه اصلاح ، بهبود و صیقل دادن و مراقبت های عمومی از ناخن ها را دربرمی گیرد. این یک دستگاه منحصر به فرد از جذب کننده شوک و کاهش نویز برخوردار است که به منظور عدم صدمه زدن به ناخن طراحی شده است.

سر صیقل دادنی از یک ماده EVA مناسب پوست ساخته شده است و دارای یک تاج سفید و سطح صیقل دادنی فلز است. ذرات نرم این مواد به Electric Nail Polisher اجازه می دهد تا به آرامی روی سطح ناخن کار کند. به همین دلیل فشار فیزیکی بیش از حد باعث می شود ناخن را خراب یا آسیب نبیند ، که این یک ویژگی خوب برای پولیش ناخن است.

اسنپدراگون 865 در خانواده می 10 شیائومی

Electric Nail Polisher شیائومی دو مجموعه از سری های مختلف را برای کاربردهای گوناگون فراهم می کند. یکی برای مراقبت های عمومی از ناخن ، و دیگری مجموعه مانیکور کامل. هر مجموعه با انواع ابزارهایی برای گونه های مختلف ناخن ارائه می شود. ابزارهایی برای ناخن های ضخیم تر و نازک تر و همچنین ابزارهایی برای شکل دادن ناخن به شکل های ظریف وجود دارد.

از نظر قدرت ، دو حالت ارائه می شود. حالت اول نرم است ، که به طور منطقی برای پرداخت صاف که به دقت و ظرافت نیاز دارند ، می باشد. حالت دوم قوی و سریع است ، زیرا وقتی واقعاً باید آن ناخن ها را قطع کنید. این دستگاه همچنین از خاموش کردن هوشمند پشتیبانی می کند و پس از مدت زمان 15 دقیقه به طور خودکار خاموش می شود.

Electric Nail Polisher از پورت USB Type-C با قابلیت شارژ سریع برخوردار است. برای شارژ کامل حدود 2 ساعت طول زمان لازم است ، که حدود 45 دقیقه استفاده طولانی مدت را به کاربر می دهد. برای کسانی که علاقه مند هستند ، این دستگاه به طور عادی 119 یوان (17 دلار) ارائه می شود ، اما طبق معمول ، قیمت ویژه سرمایه گذاران 79 یوان بوده ، یعنی حدود 12 دلار است.