ماساژور تفنگی شیائومی Yunmai Massage Gun Pro

تفنگ ماساژ یا ماساژ گان یکی از جدیدترین ماساژورهای دستی است، که با هدف رفع اسپاسم و گرفتگی های عضلانی به بازار این محصولات وارد شده است. تفنگ ماساژ با اعمال فشار، لرزش و ضربات کوبه ای با شدت نسبتا بالا باعث دسترسی عمیق به بافت و عضلات بدن می‌شود و تمام گره‌ ها و تنش‌ های عضلانی را از بین می‌‌برد. ماساژور های تفنگی در هر مکانی از جمله مراکز ورزشی، مراکز ماساژ و فیزیوتراپی قابل استفاده می‌باشد.

ماساژور تفنگی شیائومی

یونمای که یکی از زیر برندها شیائومی می باشد، سال گذشته ماساژور تفنگی شیائومی Yunmai Massage Gun Pro Basic را راه اندازی کرد. ماساژورهای تفنگی با اعمال فشار و ضربات کوبه ای عضلات و بافت های بدن را ماساژ می‌دهد. ماساژور تفنگی شیائومی 4 سری مختلف دارد که هر کدام آن‌ ها برای ماساژ قسمت خاصی از بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماساژور تفنگی شیائومی را به راحتی می توانید حمل کنید. می‌توانید از این ماساژور در محل کار، منزل، جهت رفع خستگی و اسپاسم عضلانی و پس از انجام تمرینات ورزشی استفاده کنید.

ماساژور تفنگی شیائومی یونمای

فواید ماساژور تفنگی شیائومی

  • افزایش جریان گردش خون
  • رفع گره و تنش های عضلانی
  • تقویت سیستم لنفاوی
  • رفع خستگی و درد عضلات
  • بهبود عملکرد ورزشکاران
  • کاهش استرس و تنش های عصبی
  • افزایش انعطاف پذیری و تقویت عضلات
  • افزایش دامنه حرکتی

ماساژور تفنگی شیائومی مشخصات

منظور از فاسیا چیست؟

یونمای توضیح داد که فاسیا بافت نرمی است که عضلات، استخوان های پشت سر و اندام های داخلی بدن را احاطه می کند. ورزش شدید یا وضعیت بد بدن می تواند باعث پارگی عضلات شود. در نتیجه این پارگی منجر به گره چسبندگی و “تاخیر در درد عضلات” می شود. همچنین علت سفتی و درد عضلانی و ضعف شدید اندام بعد از ورزش می باشد.

دستگاه ماساژور تفنگی شیائومی یونمای
ماساژور تفنگی شیائومی یونمای از طریق تحریک لرزش های قوی و با فرکانس بالا می تواند به عمق بافت های عضلات نفوذ کند و اسید لاکتیک تولید شده پس از ورزش را به سرعت از بین ببرد همچنین بافت سفت عضله را شل کند و گره های عضله را از بین می برد. همزمان از چسبندگی عضلات هم جلوگیری کنید و درد عضلات و خستگی را ازبین ببرد.

ماساژور تفنگی شیائومی یونمای از یک موتور قدرتمند با سرعت بالا 3200 دور در دقیقه کار میکند و باتری 2600 میلی آمپری را نیز حمل می کند.

عملکرد ماساژور تفنگی شیائومی یونمای3 سطح حالت ارتعاش علمی برای تجربه ماساژ ایمن

ماساژور تفنگی شیائومی کاملاً بر پای پزشکی ورزشی ساخته شده، باتوجه به عضلات بدن 3 حالت ارتعاشی را به همراه دارد. قدرت و فرکانس ارتعاشات این دستگاه از طریق تعداد زیادی آزمایش مورد بررسی قرار گرفته، تا از ایمن بودن دستگاه مطمئن شوند که آسیبی به عضلات بدن وارد نشوند.

ماساژور تفنگی شیائومی دارای یک سیستم محافظ زمان بندی هوشمند می باشد، که پس از استفاده مداوم به مدت 10 دقیقه به طور خودکار متوقف می شود. خاموش شدن دستگاه فقط به این دلیل می باشد، که استفاده بیش از حد از آن باعث آسیب به عضلات و استخوان ها میشود.

صدای دستگاه ماساژور تفنگی شیائومی هنگام روشن بودن فقط 45 دسیبلمی باشد

4 نوع سری ماساژ

به منظور ارائه یک تجربه ماساژ راحت تر یونمای 4 سری را همراه با این دستگاه ارائه می دهد. این سری ها تماماً از ژل سلیس درجه یک تشکیل شده که مناسب برای انواع پوست ها می باشد. همراه با ساختار منحصر به فرد لانه زنبوری در داخل سری ماساژ، می تواند از محافظت بهتر عضلات و کاهش آسیب استخوان استفاده کند.

ماساژور تفنگی شیائومی Yunmai Massage Gun Proماساژور تفنگی شیائومی یونمای

هر دستگاه برای تسهیل در سفر از یک جعبه مخصوص نگهدارنده استفاده می کند. شما می توانید این دستگاه را همراه با سری های مختلف به راحتی حمل کنید. همچنین در مقایسه با دستگاه های ماساژ موجود در بازار ماساژور تفنگی شیائومی از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشد.

ویژگی های اصلی
3200 دور در دقیقه ضربه قوی
عمق نفوذ 12 میلی متری در عضلات
ماندگاری طولانی مدت باتری 80 روز ماندگاری طولانی مدت باتری
بی صدا بودن (45 دسیبل)
طراحی مهندسی زیبا

 


مطالب منتخب هفته

شیائومی رابط کاربری MIUI 12.5 گلوبال را منتشر کرد

ردمی K40 پرو – معرفی و مشخصات احتمالی

تصاویر واقعی از گوشی ردمی کا 40 (REDMI K40) منتشر شد

اجزای داخلی شیائومی می 11 (XIAOMI MI 11) و تبلیغات گسترده شیائومی

گوشی شیائومی Mi 11 Lite

شیائومی می 11 گلوبال همراه با شارژر (GAN 55W) در جعبه به صورت جهانی عرضه شد

بلک شارک 4 با اسنپدراگون 888 در راه است

ردمی نوت 10 با لقب کینگ کنگ کوچک بر میگردد

گوشی شیائومی می 11 اولترا دارای صفحه نمایش دوم و دوربین 120X می باشد


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***