شرکت شیائومی یکی از برندهای مطرح تولیدکننده دستگاه های دیجیتالی بوده که تاکنون محصولات مختلفی را معرفی و عرضه کرده است.

انتشار آپدیت نرم افزاری برای ساعت هوشمند Amazfit GTR و GTS

به تازگی کمپانی چینی اعلام کرده که فروش تلویزیون هوشمند غول پیکر 98 اینچی آن رکورد شکنی کرده است. تلویزیون های ردمی شیائومی فروش خیره کننده ای در بازار هند و چین داشته است. بخصوص اینکه بازارهای موردبحث از جمله مناطقی هستند که محصولات شیائومی فروش فوق العاده دارند.

اخیرا بود که شیائومی تصمیم می گیرد تلویزیون بزرگ 98 اینچی Redmi Smart TV Max را معرفی و عرضه کند. تلویزیون جذابی که مشخصات کلیدی بزرگی داشته و یک مدل معمولی تلقی نمی شود. یکی از دلایل اصلی فروش فوق العاده محصولات شیائومی قیمت مناسب و کیفیت مطلوب است که مخاطب را راضی نگه میدارد.

تلویزیون های شیائومی فروش بی نظیری دارند به شکلی که باید به فروش خیره کننده یک تلویزیون بزرگ 98 اینچی این کمپانی را اشاره کرد. در هند، چین و اروپا تلویزیون های شیائومی مخاطب بسیاری دارد و عجیب نیست مدل 98 اینچی هم رکوردشکنی کند.

شرکت چینی تاکنون دو مدل 43 و 65 اینچی را عرضه کرده و اخیرا نسخه 98 اینچی بزرگی هم عرضه داشته که با استقبال بی نظیر رو به رو شد.  Redmi Max 98 دارای 4 گیگابایت حافظه رم، 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی، پشتیبانی از HDR، سه درگاه HDMI، دو درگاه USB، پشتیبانی از صدای Dolby و DTS-HD به همراه پوشش 85 درصدی گستره رنگ NTSC است.

این تلویزیون 20 هزار دلاری اگر وارد بازار کشورمان شود 56 میلیونی خواهد بود که در مقایسه با برند ال جی یا سامسونگ که بیش از 100 میلیون تومان هستند، قیمت بسیار مناسبی است. انتظار داریم شیائومی بزودی تلویزیون های متنوعی را وارد سبد محصولات خود کرده و شاهد فروش کم نظیری باشیم.