شرکت شیائومی برای تولید گجت های پوشیدنی آن هم از نوع ساعت هوشمند برندی را به ناو هوامی تاسیس کرد که به تولید ساعت هایی با نام Amazfit می پردازد. ساعت هایی که طراحی مدرن و ویژگی های قابل توجهی دارند. همچنین با قیمت بسیار مناسب نیز قابل تهیه هستند.

شیائومی در حال توسعه قابلیتی به نام AI Shutter

به تازگی شرکت چینی آپدیت نرم افزاری را برای دو مدل ساعت هوشمند اخیر Amazfit GTR و GTS منتشر کرده است. این آپدیت با شماره مدل 1.3.5.77 و 0.0.9.12 برای دو ساعت منتشر شده است.  این بروزرسان ویژگی های نرم افزاری جدیدی را به محصولات شیائومی خواهد افزود.

به روزرسانی جدید به تازگی به برخی از مدل های Amazfit GTR و GTS رسیده است. نسخه نرم افزار برای GTRبه عنوان 1.3.5.77 شناخته شده در حالی که GTSدارای شماره مدل 0.0.9.12 است. با این حال ، هر دو نسخه از نرم افزار دارای یک ویژگی جدید هستند  و از خواب 20 دقیقه ای پشتیبانی می کنند.

دیگر قابلیت خاصی با این آپدیت منتشر نشده و کاربران باید به همین یک ویژگی بسنده کنند. شیائومی قصد دارد بزودی بروزرسانیهای دیگری هم به این دو ساعت اخیر بیافزاید و آپدیت فعلی یک نسخه معمولی و ساده محسوب می شود.

هر دو ساعت هوشمند Amazfit GTR  و  GTS دارای طراحی دوار هستند و با بند چرمی قابل خرید می باشند. شرکت شیائومی این ساعتها را برای افرادی توسعه داده که به دنبال ساعت هوشمند مدرن با طراحی جذاب و باکیفیت هستند. البته قیمت مناسب آنها نیز قابل قیاس با برخی مدل های رده بالا داشته که هزینه بالایی برای خرید آنها باید پرداخت.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا این آپدیت دردسترس ساعت هوشمند شما هم قرار گیرد و باید انتظار داشت در هفته آینده کاملا منتشر شود.