Aqara Automatic Intelligent Sliding Lock D100

قفل در هوشمند شیائومی D100

در 27 نوامبر شیائومی نسل جدید قفل کشویی کاملاً اتوماتیک را معرفی کرد.

قیمت اصلی این قفل هوشمند در چین حدود 2299 یوان میباشد .قفل هوشمند اتوماتیک Aqara اولین قفل هوشمند تمام اتوماتیک از شیائومی میباشد.

این قفل هوشمند، از یک صفحه مشکی IML براق و یک پنل با نور پس زمینه کریستالی با یک دست گیره یک پارچه به طور زیبا طراحی شده است.

قفل کشویی هوشمند اتوماتیک Aqara D100 با قفل های موجود در بازار بسیار متفاوت میباشد.D100 یک طراحی جدید دارد که تمام قفل های موجود در بازار را کنار میزند.

 

قفل در هوشمند D100

بدنه این قفل هوشمند با طراحی خاصی که دارد و دست گیره ای که به طور حرفه ای با بدنه اصلی ادغام شده.ضمن این که سرعت پاسخگویی قفل هم به شدت کاهش پیدا کرده .صدای باز کردن قفل در هم بسیار کاهش یافته.

با استفاده از این قفل یک تجربه جدید در باز و بسته شدن در به دست می آورید .به طوری که میتوانید با یک لمس میتوانید در را باز، سپس با بستن در و راه رفتن شما در، به طور اتوماتیک قفل میشود.

 

قفل در هوشمند D100قفل هوشمند شیائومی را با یک لمس باز کنید

قفل های هوشمند موجود در بازار را باید به طور مکانیکی در را باز و بسته میکردیم، اما با قفل هوشمند تمام اتوماتیک Aqara D100 باز و بسته شدن در، به طور اتوماتیک انجام میشود.

D100 دستگاه انتقال قفل فشار-کششی را در بدنه قفل تعبیه کرده که سرعت پاسخ دهی قفل را بسیار بهبود بخشیده.

قفل های هوشمندی که دستگیره مکانیکی دارند ،حدود 4 ثانیه طول میکشد تا قفل باز یا بسته شود.اما قفل هوشمند Aqara D100 فقط 1 ثانیه زمان میخواهد، که قفل را باز یا بسته کند. که این سرعت پاسخ تا به حال در قفل های هوشمند وجود نداشته.

 

قفل در هوشمند D100روش های باز کردن قفل هوشمند شیائومی

قفل کشویی هوشمند اتوماتیک D100 دارای 7 روش باز کردن قفل میباشد.

این روش ها شامل:

  1. باز کردن با اثر انگشت
  2. باز کردن با رمز عبور
  3. باز کردن با رمز موقت
  4. باز کردن با بلوتوث
  5. باز کردن با هوم کیت HomeKit
  6. بازکردن با کلید اضطراری
  7. باز کردن با NFC

 

که محبوب ترین و پر کاربرد ترین روش باز کردن با اثر انگشت میباشد، که بدون شک بهترین گزینه از نظر راحتی میباشد.

D100 از سنسور اثر انگشت نیمه هادی با اسکن سه یعدی ، همراه با الگوریتم تشخیص اثر انگشتی که از شرکت PB سوئدی میباشد استفاده میکند. که میزان دقت و تشخیص را تا %98.6 در صد افزایش داده و امنیت بالایی را دارد که اثر انگشت جعلی را به سرعت تشخیص میدهد.

ماژول اثرانگشت در دسته قرار دارد. بنابرین ، هنگامی که دست خود را روی دسته قرار دهید به طور خودکار اثر انگشت شما را تشخیص میدهد و قفل در باز میشود.

 

قفل در هوشمند D100پلت فرم دوتایی با Apple HomeKit کاملاً سازگار میباشد

قفل کشویی هوشمند تمام اتوماتیک Aqara D100 از Apple HomeKit و Xiaomi Mijia App پشتیبانی میکند.همچنین میتواند با دیگر دستگاه های هوشمند خانه ارتباط برقرار کند.

 

قفل در هوشمند D100D100 دارای تراشه امنیتی Apple MFI و Xiaomi MJSC نیز میباشد. تمام اطلاعات ارتباطی که در قفل میباشد، نقطه به نقطه رمز گذاری شده که امنیت بالایی دارد و غیر قابل هک میباشد.

 

امنیت دستگاه برای محافظت با دقت در خانه شما به روز شده

قفل کشویی هوشمند اتوماتیک D100 دارای یک سیلندر قفل مستقیم C شکل میباشد که در بدنه جای داده شده است.

حتی اگه پنل جلویی دستگاه آسیب ببنید، باز هم یک قفل مکانیکی ایمن و غیر قابل نفوذ میباشد.همجنین جنس این سیلندر یکی از بالاترین کیفیت های موجود از نظر ایمنی در صنعت قفل سازی میباشد.

D100 از بدنه قفل الکترونیکی کاملاً هوشمند طراحی شده استفاده میکند که دارای 4 سنسور هوشمند میباشد.این سنسور ها وضعیت قفل در را زمان مختلف مانند : بسته ، باز، قفل شده، غیر عادی کنترل میکند.

 

قفل هوشمند شیائومی اتوماتیکتراشه اصلی کنترل D100 برای جلوگیری از تداخل الکترونیکی و جلوگیری از باز شدن قفل جعبه سیاه کوچک ، در پنل پشت میباشد.

D100 بیش از 7 طرح ایمنی پیشرو در صنعت مانند: دکمه های ضد ضربه، طراحی ضد هک و سوئیچ های ضد دستکاری صفحه وجود دارد. با امنیت بیشتری از شما و خانه محافظت می کند.

در 27 نوامبر قفل کشویی اتوماتیک هوشمند Aqara D100 در بسته پیش فروش Xiaomi Youpin با قیمت 1799 یوان (274 دلار) قرار دارد.

به طور رسمی از 4 دسامبر عرضه می شود.

محصولات بیشتر

 

***برای اطلاع از اخبار جدید با مجله شیائومی همراه باشید***