قفل در هوشمند شیائومی Mijia با قیمت 1299 یوان عرضه می‌شود

قفل در هوشمند شیائومی Mijia قرار است از ماه آینده میلادی با قیمت 1299 یوان روانه بازار شود. این اطلاعات را یکی از مدیران ارشد شیائومی، لی مینگ (Li Ming)، در پستی رسمی در شبکه اجتماعی Weibo تایید کرده است.

اگر از علاقه‌مندان به محصولات هوشمند و گجت های خانگی باشید، احتمالا با سیستم‌های امنیتی و قفل های هوشمند شیائومی آشنا هستید. به دنبال عرضه موفق چندین محصول باکیفیت، حالا یکی از مدیران ارشد این شرکت از عرضه قفل در هوشمند شیائومی Mijia با قیمت 1299 یوان (192 دلار) در تاریخ 19 فوریه (30 بهمن) خبر داده است. لی مینگ ادعا می‌کند که این گجت پیشرفته که البته در گذشته با قیمتی بالاتر به فروش می‌رسید، به یکی از بهترین اسکنرهای اثر انگشت موجود در بازار مجهز شده و با بهره‌گیری از هسته قفل هوشمند کلاس C، برچسب NFC، شش روش متفاوت برای باز کردن قفل و ده‌ها فناوری دیگر، انتخابی بسیار عالی برای حفاظت از خانه خواهد بود.

نسخه قرمز شیائومی می بند 3

“Security Black” یکی از همین تکنولوژی هاست که از باز کردن قفل با استفاده از الگوهای جعلی انگشت یا فشار مهاجمین، به راحتی جلوگیری می‌کند. به علاوه، این سیستم مانع باز شدن قفل در با استفاده از تصاویر جعلی خواهد شد.

قفل در هوشمند شیائومی Mijia با بالاترین استانداردها توسعه پیدا کرده و سیستم انتقال آن در بخش مرکزی تعبیه شده است. با این تفاسیر، اگر قفل آسیب ببیند، هم‌چنان می‌توان از آن به عنوان یک قفل مکانیکی استفاده کرد. ماژول هوشمند داخلی هسته قفل، به صورت درلحظه بر وضعیت سیلندر قفل نظارت داشته و در صورت مشاهده هرگونه اقدام خشونت‌آمیز برای باز کردن قفل، کاربر را سریعا مطلع خواهد کرد. متاسفانه، فعلا اطلاعاتی از زمان عرضه جهانی قفل در هوشمند شیائومی Mijia در دست نیست.