شیائومی و معرفی واترجت جدید  Dr Bei Water flosser F3

شرکت شیائومی نه تنها یکی از برندهای مطرح تولیدکننده گجت های هوشمندی چون تلفن هوشمند، تبلت، ساعت هوشمند، لپ تاپ و بسیاری دیگر می شود، برخی محصولات را با سرمایه گذاری به تولید می رساند.

این دست از محصولات شیائومی به عنوان crowdfunding شناخته می شود که یکی از جدیدترین آنها واترجت جدید دهان Dr Bei Water flosser F3 است. این واترجت 21 دلار قیمت دارد و موجب می شود تا جرم های بین دندانی به سادگی برداشته شوند. البته در کار با این نوع گجت ها باید مراقب بود زیرا از شدت فشار آب بالایی برخوردارند و ممکن بوده آسیبی به لثه وارد کنند.

اما به طور کلی واترجت جدید Dr Bei Water flosser F3 از قابلیت های مختلفی بهره می برد تا کاربر بتوانند به آرامی از آن بهره گیرد. یک مخزن آب 180 میلی لیتری در کنار سه حالت پخش آب می تواند موجب پاکی دندان شما شود.

شیائومی و صفحه نمایش های 120 هرتزی

پخش کننده آب دارای فرکانس کاری 60DB بوده که فاصله دوری را دربرنمی گیرد. علاوه بر این با یک باتری پرظرفیت می تواند با هر بار شارژ 30 روز دوام بیاورد. شلنگ آب دارای نازل چرخشی بوده که می توان آن را جدا ساخت. دهانه نازل قطر 0.6 میلیمتری دارد که باعث می شود بتوانند حتی سخت ترین نواحی بین دندان را به راحتی پاک نمود. جدا از پاکسازی بین دندانی، این دستگاه با فشار خود موجب ماساژ لثه شده و در بحث پريودنتال نیز نقش موثری ایفا می کند.

این دستگاه برای بیماران ارتودنسی گزینه مناسبی بوده تا به سادگی بتوانند بین دندان های خود را پاک سازند. برای خرید واترجت جدید Dr Bei Water flosser F3 باید به وب سایت شیائومی مراجعه کنید. انتظار می رود بزودی شاهد عرضه این دستگاه کاربردی دهان در بازار چین باشیم.