شیائومی در حال آزمایش صفحه نمایش های 120 هرتزی OLED است که تا سال 2020 آماده خواهد شد
شیائومی این اواخر نسبتاً بسیار فعال بوده است، و نام آن تقریباً به صورت روزانه در عناوین خبرها می باشد. شیائومی مدل Mi CC9 Pro عملکرد دوربین خود را به حد استاندارد بین المللی رسانده است و Mi Note 10 Pro به نظر می رسد که از آن هم فراتر رفته است. اکنون، این شرکت طبق گزارشات به دنبال بهبود صفحه نمایش های خود با استفاده از صفحه نمایش های 120 هرتزی OLED است.


این گزارش از یک ناشر مشهور در وب سایتWeibo تهیه شده است. به گفته آنها، شیائومی در حال حاضر صفحه نمایش های 120 هرتزی AMOLED را به طور داخلی برای گوشی های هوشمند خود آزمایش می کند و تا سال آینده آماده استفاده تجاری خواهند بود. این صفحه نمایش نیز با بتا MIUI 11 پشتیبانی می شود، که به طور شگفت آوری حاوی گزینه هایی است که به وجود صفحه نمایش 120 هرتزی اشاره دارد.

شیائومی و معرفی Dr Bei Water flosser F3

اگر این گزارش ها صحیح باشند، که احتمالاً هستند، به احتمال زیاد ویژگی برجسته یبشتری در ظاهر دستگاه پرچمدار شیائومی در سال آینده وجود خواهد داشت. اما جالب تر از آن، این نکته است که چگونه این امر بر روی مدل های فرعی آنها تأثیر خواهد گذاشت. اگر نسخه ی بعدی Pocophone یا K20 با صفحه نمایش 120 هرتزی ادغام شود، به زودی می توانیم شاهد پرچمدار شایسته دیگری نیز باشیم.
شیائومی این اواخر همه سختی ها و مراحل را پشت سر گذاشته است. که از طراحی برنامه پر درخواست app drawer در MIUI گرفته تا راه اندازی هزاران گجت و دستگاه جدید می توان نام برد. آنها بدون توقف در حال پیشرفت هستند. اکنون با این تحولات جدید و پیشرفت های بسیار زیاد آنها، سال آینده به نظر می رسد سال خاصی برای این غول چینی باشد. امیدواریم که آنها این روند رو به رشد را حفظ کنند، چرا که حتی تماشای آن ها نیز بسیار هیجان انگیز بوده اند.