آموزش اتصال دسته بازی به گوشی های شیائومی

مرحله 1 : ابتدا به یک اتصال دهنده یا مبدل نیاز دارید که گوشی موبایل اندورید و دسته بازی شیائومی را به یکدیگر متصل کنید برای انجام این کار از کابل OTG استفاده کنید.

اسکیت بورد شارژی هوشمند شیائومی

مرحله 2 : دسته بازی که می تواند از نوع گیم پد یا دیگر دسته بازی کامپیوتری باشد را به سمت ورودی OTG متصل کنید .و سمت دیگر را به ورودی شارژر موبایل خود وصل کنید اگر به درستی اتصال صورت گرفته شود در قسمت اطلاعات گوشی پیغامی نمایش داده می شود .

مرحله 3 : بعد از اتصال صحیح می توانید جهت های دسته بازی را تست و آزمایش کنید . می توانید بین برنامه ها حرکت و با زدن دکمه X وارد برنامه مورد نظر شوید این نکته را باید در نظر داشته باشین که تمامی بازی ها از اتصال دسته بازی بازی پشتیبانی نمی کنند . فقط بازی های که مثل بازی های کامپیوتری هستند که دسته بازی ، اتصال به گوشی را شناسایی می کنند.

مرحله 4 : اگر مایل به انجام تمام بازی ها با دسته بازی هستید باید از یک گوشی روت شده و یا نرم افزار tincore keymapper را نصب کنید و مزیت این برنامه این است که بر روی تمامی گوشی های اندرویدی نصب می شود.

برای نسخه 5 اندروید باید se linux mode را از حالت inforcing به حالت permissive تغییر دهید تا نرم افزار به درستی کار کند.برای انجام این کار نرم افزار se linux mode changer را دنلود و نصب کنبد.

مرحله 5 : بعد از نصب tincore keymapper نوبت به تنظیم دکمه های مختلف دسته بازی در گوشی همراه می رسد . برای این منظور ابتدا بازی را اجرا کرده و سپس برنامه (بازی) را به پس زمینه انتقال دهید. و با نرم افزار tincore keymapper مراحل تنظیم را انجام دهید .

نحوه تنظیم دسته بازی با نرم افزار tincore keymapper

پس از دانلود و نصب برنامه tincore keymapper به برنامه اجازه دهید که به تنظیمات سیستمی دسترسی پیداکند بعد از اجرا ، برنامه را minimize کنید و وارد بازی شوید .

گیم پد شیائومی

در این مرحله Discover Devices را انتخاب کنید تا دستگاه های متصل را شناسایی کند.و پس از شناسایی دسته بازی accept را انتخاب کنید تا دسته بازی به گوشی موبایل وصل شود.

گیم پد شیائومی مدل X8 پرو

در پنجره ظاهر شده بر روی minimize لمس کنید تا نرم افزار در background سیستم اجرا شود. تا برنامه به فعالیت خود ادامه دهد. در نسخه 5.0 اندروید و در قسمت Accessibility به نرم افزار tincore keymapper اجازه دهید تا نرم افزار در پس زمینه اندروید به فعالیت خود ادامه دهد.در لیست Services نرم افزار tincore keymapper را انتخاب و دسترسی آن را در حالت روشن قرار دهید.گیم پد شیائومی مدل X8 پرو

در حال تکمیل …