Xiaomi Mi Router CR6606

به تازگی شرکت شیائومی و شرکت چاینا یونیکام ( China Unicom ) با همکاری یکدیگر روتر جدید CR6606 را معرفی کردند. شیائومی با تولید یک روتر جدید و جالب باز هم دست به نو آوری در بخش ارتباطات زد.

روتر شیائومی Mi Router CR6606 با قیمت 299 یوان (42.86 دلار) به فروش میرسد، که این قیمت نسبت به رقبای خود بسیار پایین تر میباشد.

روتر CR6606 شیائومی، از نسل جدید فناوری Wi-Fi 6 بهره میبرد

Xiaomi Mi Router CR6606

 

**تجهیزات شبکه شیائومی**

 

وایفای نسل 6 با نرخ بی‌سیم همزمان باند دوتایی تا 1775 مگابیت در ثانیه بکار می‌گیرد، که سرعت این روتر 52٪ بیشتر از روترهای قبلی AC1200 میباشد.

وای فای 6

این روتر برای استفاده کامل از پهنای باند مگا از یک پورت مگا شبکه استفاده می‌کند

روتر شیائومی CR6606 دارای پردازنده دو هسته‌ای چهار رشته‌ای 880 مگاهرتز میباشد، که به راحتی می‌تواند جریان داده‌ها را در گیگابایت پشتیبانی کند.

روتر CR6606 از انتقال کارآمد OFDMA پشتیبانی پشتیبانی میکند، که ازدحام شبکه را بسیار کاهش میدهد. این روتر از 256 مگابایت حافظه رم استفاده میکند که این امکان را می دهد، تا اتصال پایدار 128 دستگاه مختلف بدون ایجاد هیچ اختلال و مشکلی به این مودم متصل شوند.

Xiaomi Mi Router CR6606

 

همچنین از عملکرد اتصال راحت شیائومی هم بهره میبرد و دستگاه‌های هوشمند می‌توانند به راحتی با یک کلیک به شبکه متصل شوند

در روتر شیائومی CR6606 چهار عدد آنتن 5dBi قدرتمند دیده می شود این 4 آنتن اتصال این روتر را بسیار تقویت می کند و همچنین آنتن دهی و برد بالای این روتر را تضمین میکنند.

روتر شیائومی از الگوریتم تصحیح خطای LDPC پشتیبانی می‌کند و به طور قابل توجهی توانایی ضد تداخل در سیگنال و پوشش سیگنال را در هنگام ارسال و دریافت داده افزایش می‌دهد.

 

**مودم های همراه شیائومی**

 

Xiaomi Mi Router CR6606روتر CR6606 همچنین از فناوری Mesh Netowrking و وای ‌فای 5 گیگاهرتزی استفاده می کند. این تکنولوژی نسبت به روتر های قدیمی بسیار کار آمد میباشد، به طوری که اتصال دیگر دستگاه ها به مودم را بسیار راحت تر می کند و برد و آنتن دهی را افزایش میدهد.

پورت شبکه در روتر شیائومی CR6606 امکان اتصال سیمی بسیار سریع را برای کاربر فراهم می‌کند و به لطف تبادل داده بهینه OFDMA، به کاربران دسترسی سریع به اینترنت در دستگاه‌های مختلف در هر نقطه را میدهد.

Xiaomi Mi Router CR6606این روتر به تازگی فروش خود را در کشور چین آغاز کرده و توسط شرکت China Unicom به فروش می رسد.

 

**تجهیزات الکتریکی شیائومی**

 


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***