با مکانیزه شدن همه امور روزمره، شستن ظرف و ظروف با دست، به تدریج جای خود را به ماشین ظرفشویی داده است. کمپانی Viomi که یکی از برندهای مطرح زنجیره تأمین شیائومی محسوب می‌شود و تا کنون محصولاتی مانند پارچ تصفیه آب، فلاسک وکیوم و… عرضه کرده است، این بار از ماشین ظرفشویی هوشمند خود پرده‌برداری کرده است.

تلویزیون های هوشمند و ساندبار شیائومی

ماشین ظرفشویی هوشمند Viomi مجهز به پمپ شستشوی ایتالیایی است که فشار آبی معادل 15000 پاسکال تولید می‌کند که قدرت پاک‌سازی فوق‌العاده‌ای دارد و در عین حال به ظروف آسیب نمی‌زند. با استفاده از تکنولوژی آب‌پاشی سه‌جهته و 360 درجه، از رسیدن آب به تمام زوایا اطمینان حاصل می‌شود.

ماشین ظرفشویی هوشمند شیائومی
شستشو با آب 70 درجه سانتیگرادی نه تنها چربی و روغن را ازبین می‌برد، بلکه ظروف نیز استریلیزه می‌شوند. از طرفی ماشین ظرفشویی هوشمند شیائومی مجهز به سیستم خشک‌کن PTC ژاپنی است که ظرف‌ها را خشک می‌کند.
این ماشین ظرفشویی دارای حالت شستشوی سریع است که تمام ظروف را در 30 دقیقه می‌شوید. همچنین حالت‌های شستشوی استاندارد، اقتصادی و سفارشی وجود دارد.

لپ تاپ شیائومی

شیائومی با درنظر گرفتن نیازهای خانواده‌های پرجمعیت، ظرفیت 8 ست کارد و چنگال، 8 کاسه برنج، 4 کاسه 6 اینچی، 4 عدد لیوان، 4 عدد فنجان، 16 عدد ظرف رایج چینی، 8 عدد نعلبکی، 4 عدد بشقاب عمیق 8 اینچی، 4 عدد بشقاب کم‌عمق 8 اینچی، 1 کاسه سوپ، 1 پلوپز، یک زودپز و 1 قاشق سوپ‌خوری برای این ظرفشویی درنظر گرفته است. این ماشین ظرفشویی هوشمند آب کمی مصرف می‌کند.

ماشین ظرفشویی شیائومی
براساس آزمایش‌های انجام‌شده، این ماشین ظرفشویی، تعداد 64 ظرف را در حالت اقتصادی، تنها 7 لیتر آب مصرف می‌کند. این در حالی است که شستن همین تعداد ظرف با دست، به حداقل 20 لیتر آب نیاز دارد.
ماشین ظرفشویی هوشمند Viomi شیائومی می‌تواند به اپلیکیشن موبایل متصل شود و با اتصال به اینترنت از هرجای دنیا کنترل شود.