شیائومی و توسعه نسل جدید ساعت های هوشمند خود
شرکت شیائومی یکی از برندهای است که بیشترین تلفن های هوشمند را در سراسر جهان به فروش می رساند ، اما برنامه این شرکت بسیار بزرگتر از چیزی است که معمولاً در مورد آن صحبت می کنیم. تولید کننده تقریباً هر محصول دیجیتالی را چون تلویزیون ، روبات تمیز کننده ، جاروبرقی ، کوله پشتی ، کفش هوشمند و غیره را تولید می کند. یکی از محبوب ترین محصولات، دستبند هوشمند آن مانند Xiaomi Mi Band 4 و ساعت هوشمند آن است که موفق ترین آنها است. از جمله برند این کمپانی Amazfit است که در مدت زمان بسیار کوتاهی نسل جدید آن از راه می رسد.

رونمایی شیائومی از Electric Nail Polisher

ساعت های Amazfit ، از نظر فنی متعلق به شیائومی نیستند ، اما این شرکت تحت برند تولیدکننده خدماتی ارائه می دهد و جز محصولات Xiaomi به حساب می آید. این امر کمک می کند تا فروش ساعت بیشتر باشد. احتمالاً معروف ترین محصول آن ساعت هوشمند Xiaomi Amazfit Bip بوده است. ساعتی که به دلیل ویژگی های خوب و قیمت بسیار جالب موفق شد.

گویی بزودی باید شاهد معرفی ساعت هوشمند Xiaomi Amazfit Bip S باشیم. به تازگی در صفحه فیس بوک Amazfit قرار گرفته است که یک تیزر تریلر کوتاه را نشان می دهد و علاوه بر نام ، این مدل تایید شده است. جزئیات بسیار زیادی در مورد آن مشخص نیست ، اما ما در مورد برخی از بخش های کلیدی که می توانیم از ویدیو استخراج کنیم ، اظهار خواهیم کرد.
مورد اول مربوط به طراحی آن است که همان قالب مربع قبلی را حفظ خواهد کرد. به همین مناسبت ، ما مایل به دیدن یک صفحه نمایش با کیفیت بهتر و بدون آن قاب ضخیم برای قرار دادن لوگوی Amazfit هستیم. اگرچه فن آوری صفحه نمایش به خودی خود مانند گذشته باقی مانده است. همچنین در این ویدئو می بینیم که یک دکمه تکی در سمت راست قرار گرفت. گفتنیست که ساعت بسیار شبیه به نسخه Amazfit GTS است، بنابراین می توان انتظار داشت که نسخه کمتری از آن باشد.
با توجه به تاریخ آشکار شده، تنها چیزی که برند اعلام کرده است این است که “به زودی” معرفی می شود. پیش بینی می شود شیائومی بزودی محصول جدید را در CES 2020 که از 7 ژانویه تا 10 ژانویه در لاس وگاس برگزار خواهد شد، رونمایی کند.