Xiaomi Smart Door Lock Pro

قفل هوشمند شیائومیدر کانال رسمی Weibo شیائومی یک پوستر تبلیغاتی از محصول جدید خود منتشر کرده. این پوستر درباره قفل هوشمند شیائومی بود. شرکت شیائومی اعلام کرد که محصول جدید قفل درب هوشمند را از 4 نوامبر به بازار عرضه خواهد کرد.

 

قفل هوشمند شیائومی

با نگاه به این بنر شیائومی ابتدا شعار تبلیغاتی شیائومی به چشم میخورد ‘front lock is not seen,one step is in place’

از جزئیات دیگری که از این پوستر متوجه، وجود یک دوربین روی قفل هوشمند شیائومی شدیم. بنابر این قفل هوشمند شیائومی از تشخیص چهره هم پشتیبانی میکند. در مقایسه با قفل های هوشمند قبلی مزیت این قفل، تشخیص چهره و سرعت بالای باز کردن قفل میباشد.

به طوری که وقتی به قفل نزدیک میشوید، دوربین با تشخیص سریع چهره شما را شناسایی میکند و درب به طور خودکار باز میشود.

قفل هوشمند شیائومی

در حال حاضر  قفل های درب هوشمند زیادی در بازار وجود دارند که از تشخیص چهره پشتیبانی می کنند. شیائومی هم در Xiaomi Smart Door Lock Pro از این ویژگی استفاده خواهد کرد. قفل های درب شیائومی علاوه بر تشخیص چهره از اثر انگشت، NFC، ارتباط با Mijia، رمز عبور و سایر روش های باز کردن قفل پشتیبانی می کنند.

این روش ها شامل:

  1. باز کردن با اثر انگشت
  2. باز کردن با رمز عبور
  3. باز کردن با رمز موقت
  4. باز کردن با بلوتوث
  5. باز کردن با هوم کیت HomeKit
  6. بازکردن با کلید اضطراری
  7. باز کردن با NFC

قفل درب شیائومیمحبوب ترین روش باز کردن قفل های هوشمند شیائومی با اثر انگشت میباشد، اما با قفل جدید شیائومی که با تشخیص چهره باز میشود دیگر نیاز به هیچ کدام از روش ها نداریم.

در این قفل هوشمند برای باز شدن درب از راحتی و ویژگی های امنیتی بیشتری نسبت به قفل های هوشمند قبل استفاده شده. علاوه بر این، قفل درب هوشمند تشخیص چهره نیز می تواند عملکردهای جدیدی را به همراه داشته باشد. 

تا زمان معرفی این قفل هوشمند باید صبر کنیم، تا اطلاعات کامل را شیائومی منتشر کند.

به عنوان مثال، قفل هوشمند شیائومی به خوبی می تواند سیگنال های خطر مانند: انتخاب قفل و تلاش سارقان برای باز کردن قفل را تشخیص میدهد و فوراً به شما هشدا میدهد.

از آنجا که قفل اثر انگشت تشخیص چهره دارای عملکردهای شبکه میباشد، می تواند از طریق شبکه زنگ هشدار را برای صاحب خانه ارسال کند و همچنین می تواند زنگ هشدار سرقت را به صدا درآورد.

می توان گفت این مزایا در قفل های معمولی، راحت و ایمن موجود نیست

قفل در هوشمند شیائومی

**قفل در هوشمند اتوماتیک شیائومی D100 |معرفی و مشخصات**

 

محصولات بیشتر

 

***برای اطلاع از اخبار جدید با مجله شیائومی همراه باشید***