تولید و ارائه ی یک تصفیه هوا توسط شرکت شیائومی باعث شگفتی کسی نمی شود. در واقع، دستگاه های خانگی تصفیه هوای شیائومی محبوب است و مدت کمی است که این برند تصمیم به تولید تصفیه هوای اتومبیل کرده است. محصول امروز متعلق به همین دسته است. دستگاه تصفیه هوای خودروی شیائومی پرو )تا شعاع 70متر( برای استفاده حرفه ای مناسب است. قیمت این محصول تنها 299 یوان (حدود 44 دلار) است.

هشتگ شیائومی در لیست برتر

ظاهر مدرن، با طراحی دایره ای شکل که بیرون آن حلقه ای آلومینیومی شکل قرار دارد. علاوه بر این، این دستگاه یک نسخه بهبود یافته از یک تصفیه کننده موجود در بازار است، اما در بسیاری موارد، حرف های زیادی برای گفتن دارد. یکی از ویژگی های این محصول به خاطر نام آن است که کارای موثر آن تا 70 متر است. به این ترتیب می توانید هوای هر ماشین را بدون توجه به فضای آن تصفیه کنید.

با توجه به ادعای این شرکت، علاوه بر بهره وری این دستگاه، زمان و کارایی آن نیز بالا است زیرا می تواند هوای یک ماشین استاندارد را فقط در 3.3 دقیقه تمیز کند. علاوه بر این، این دستگاه مجهز به یک فن بسیار قوی و گریز از مرکز (از 5 دسی بل بیشتر نمی شود) است که قادر به افزایش خروج هوا تا 15٪ می شود.

برای قرار دادن آن در خودرو، لازم است آن را به یک پورت USB داخل خودرو وصل کنید. اتومبیل های که مجهز به پورت یکپارچه  USB هستند می توانید از سوکت USB برای شارژر این دستگاه استفاده کنید. این دستگاه بسیار کم مصرف است، تنها 1 وات! در حالی که در داخل آن یک نوع فیلتر E و HH11 است.

دستگاه تصفیه هوای خودروی شیائومی پرو توسط یک برنامه اختصاصی بر روی گوشی هوشمند،از طریق وای فای کنترل می شود. به لطف این قابلیت شما می توانید عملکرد دستگاه را به صورت هوشمندانه کنترل کنید، تنظیمات را انجام دهید، شرایط هوا را در زمان واقعی چک کنید و اعلان های تغییر فیلتر را دریافت کنید.