Amazfit GTS 2 Mini

ساعت امزفیتامروز جدیدترین ساعت هوشمند آمیزفیت با مدل Amazfit GTS 2 Mini/Pop Pro فروش خود را در چین آغاز کرد و قیمت پیش فروش 699 یوآن (107 دلار) میباشد.

بدنه ساعت هوشمند Amazfit GTS 2 فقط 19.5 گرم میباشد. اندازه کلی 40.5*35.8*8.95 میلی متر میباشد. این ساعت دارای سه رنگ مشکی، سبز، صورتی میباشد. از نظر نمایشگر یک صفحه نمایش 1.55 اینچی با کیفیت بالا از نوع AMOLED با تراکم پیکسل 301ppi میباشد. صفحه نمایش از AOD پشتیبانی میکند.

Amazfit GTS 2 از نظارت 24 ساعته ضربان قلب پشتیبانی میکند، همچنین نظارت کامل بر اکسیژن خون و خواب شما هم دارد و مقادیر را دائم اندازه گیری میکند. این سیستم ارزیابی سلامت PAI استفاده شده در این ساعت نتایج اندازه گیری را در خود ثبت میکند و به شما به صورت نمودار ارائه میدهد.

علاوه بر این ساعت هوشمند Amazfit GTS 2 از دستیار صوتی Xiao Ai هم پشتیبانی میکند. در نتیجه شما میتوانید با استفاده از دستورات صوتی با این ساعت کار کنید. با موقعیت یاب دو ستاره GPS+GLONASS که در این ساعت وجود دارد میتواند، مسیر حرکت-میزان حرکت شما را بدون نیاز به تلفن هوشمند در خود ذخیره میکند.

ساهت هوشمند Amazfit GTS 2 از NFC چند منظوره پشتیبانی میکند، شما میتوانید از NFC در اتوبوس های شهری، باز کردن قفل های هوشمند، متروها و دیگر گجت های هوشمند استفاده کنید.

Amazfit GTS 2 بیش از 70 حالت ورزشی مانند دویدن، دوچرخه سواری، کوهنوردی، شنا و… پشتبانی میکند.

ساعت هوشمند Amazfit GTS 2 میتواند تا 50 متر زیر آب بدون مشکلی کار کند

 

ساعت هوشمند امزفیتAmazfit Pop Pro

ساعت هوشمند Amazfit Pop Pro هم برای فروش در 10 دسامبر موجود میباشد. ساعت Amazfit Pop Pro را میتوان گفت نسخه ارتقا یافته Amazfit Pop میباشد. در Amazfit Pop Pro قابلیت موقعیت یابی GPS و دستیار صوتی Xiao Ai را اضافه کرده است. درست مثل Amazfit Gts 2 mini که در بالا به مشخصات آن اشاره کردیم.

در ساعت هوشمند Amazfit Pop Pro از صفحه نمایش رنگی 1.43 اینچی استفاده شده که میتوانید با یک بار شارژ 9-5 روز از ساعت Amazfit Pop Pro استفاده کنید. همچنین از مقاومت در برابر آب تا عمق 50 متر هم پشتیبانی میکند.

Amazfit Pop Pro دارای مدیریت چرخه قاعدگی زنان، 60+ حالت ورزشی و NFC پشتیبانی می کند. وزن Amazfit Pop Pro حدود 31 گرم مباشد و قیمت حدود 359 یوآن ( 55 دلار) میباشد. فروش هر دو این ساعت ها در 10 دسامبر به طور رسمی آغاز میشود.

Amazfit Pop Pro

 

برای دیدن ساعت های هوشمند شیائومی و امزفیت کلیک کنید

 

 


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***