دستگاه تصفیه هوا Mi 3 در هند با فیلتر و کنترل بهتری راه ­اندازی خواهد شد

یک گزارش کیفیت هوا جهانی، رتبه بندی کرده است که هند پس از بنگلادش و پاکستان سومین کشور آلوده جهان است. بنابراین به خصوص برای کسانی که در شهرها زندگی می­کنند بسیار مهم است که از ماسک بینی استفاده کنند و یا در خانه خود یک دستگاه تصفیه هوا داشته باشند. شیائومی اکنون چند سالی است که تصفیه کننده هوا را در هند به فروش می­رساند. امروز، Mi Air Purifier 3 را به بازار عرضه کرد که دارای پیشرفت­هایی در تصفیه هوا است.

دستگاه تصفیه هوا Mi 3 طراحی قلعه­ای خود را از ورژن سابق خود، Mi Air Purifier 2S حفظ می­کند. با این حال، تغییراتی در طراحی آن نیز وجود دارد. صفحه نمایش OLED مدور اکنون از کنترل لمسی پشتیبانی می­کند که ساده­تر است.

شیائومی و رفع مشکل اعلانیه می بند

دستگاه تصفیه هوا جدید در مقایسه با به ورژن قبلی خود (310m³/h) از میزان تصفیه هوای پاک بالاتری (CADR) 380m³ / h برخوردار است. با 22٪ افزایش در مقایسه با دستگاه تصفیه هوا Mi 2S، بر منطقه بزرگتری تاثیر می­گذارد. همچنین از فیلتر جدید HEPA Class 13 استفاده شده است که تصفیه 3 لایه را فراهم می­کند.

ومیفیلتر اولیه ذرات بزرگ موجود در هوا مانند مو و گرد و غبار را از بین می­برد و فیلتر واقعی HEPA، 99.97٪ دود، گرد و غبار خانگی، شوره­های حیوان خانگی، هاگ­های فارچی، گرده­ها و ذرات را تا اندازه 0.3 میکرون از بین می­برد. همچنین فیلتر کربن فعال، فرمالدئید، مواد سمی و بوی ناخوشایند را از بین می­برد.

شیائومی همچنین یک فن گریز از مرکز جدید و قدرتمندتر اضافه کرده است که توسط یک موتور بدون برس و سفارشی ساخته شده است. دستگاه تصفیه نیز از بازده بیشتری برخوردار است و اکنون کم صداتر شده است. با برنامه Mi Home قابل کنترل است و همچنین با الکسا و دستیار Google کار می­کند.

وزن آن 4.8 کیلوگرم است و دارای قدرت 38 وات است و در صورت روشن بودن 24 ساعته 0.9 کیلو وات ساعت انرژی مصرف می­کند. ولتاژ ارزیابی شده 100 V  – 240V است. قیمت دستگاه تصفیه هوا Mi 3   INR 9,999 است و در حال حاضر برای خرید در Mi.com در دسترس است.