گزارش‌ها حاکی از این است که دستبند می‌بند 3 شیائومی یکی از گجت‌هایی خواهد بود که روز پنجشنبه، 10 خرداد، در کنفرانس سالانه‌ی شیائومی در شنزن رونمایی خواهد شد.
امروز قائم مقام ارشد شیائومی، آقای Wang Xiang، در توئیتی عنوان کرد که Mi Band 3 به همراه گوشی Mi 8 و رابط کاربری MIUI 10 معرفی خواهد شد.

ساعت ورزشی هوشمند Hey 3S شیائومی رونمایی شد

آقای لِی جون، مدیر عامل شیائومی، طی کنفرانس رونمایی گوشی گیمینگ Black Shark دستبندی که گفته می‌شد می بند 3 است، به دست خود بسته بود. ایشان مدت‌ها درباره این شایعه سکوت کرد اما امروز گفت که «می بند 3 را حدود 2 تا 3 ماه برای تست استفاده کردم و این دستبند سلامتی به همراه Xiaomi Mi 8 رونمایی خواهد شد.»

می بند 3
گزارش‌های پیشین ادعا کرده بودند که این دستبند شیائومی، به یک صفحه نمایش لمسی با پشتیبانی از قابلیت سوایپ و لمس طولانی برای انجام امور مختلف، مجهز خواهد بود. هنوز تأیید نشده که این صفحه نمایش، رنگی است یا خیر. صفحه نمایش می بند 3 در مقایسه با می بند 2، دارای گوشه‌های گِردتری است.
همچنین گفته می‌شود Mi Band 3 دارای گواهینامه IP67 و بند قابل تعویض است و از بلوتوث 4.2 و NFC پشتیبانی می‌کند.
شنیده‌ایم که احتمالاً کمپانی Mi گوشی Xiaomi Mi 8 SE را در کنار Mi 8 معرفی خواهد کرد. همچنین گفته می‌شود که این کمپانی از چیپست Surge S2 در این رویداد پرده‌برداری خواهد کرد.
اخبار این رویداد را در وب‌سایت و کانال می همراه دنبال کنید.

منبع: GizmoChina