برنامه جدید گوگل مپ برای دستبندهای آمازفیت بیپ و می بند 3

برای همه دوستداران شیائومی خبر خوبی داریم: دستبند های شیائومی می بند 3 و آمازفیت بیپ، که هر دو با نام تجاری هوآمی به بازارعرضه می شوند به زودی به برنامه ای شبیه گوگل مپ مجهز می شوند. ما درباره استفاده از گوگل مپ صحبت میکنیم – که به لطف فرانچسکو ره، طراح برنامه مسیریاب و نقشه Mi BAND MAP- امکان استفاده از آن برای مسیریابی و مکان یابی دقیق ما و هرچیزی که نیاز داریم؛میسر شده است.

دستبند هوشمند شیائومی Mi 3 و آمازفیت بیپ

برنامه Mi Band چه چیزی را ارائه می دهد؟

این برنامه جدید نه تنها اجازه می دهد ما به نقشه های گوگل  و نام خیابان های مورد نظرمان دسترسی داشته باشیم ، بلکه مسیر و فاصله مبدا تا مقصد و زمان تقریبی برای رسیدن به آن را به ما ارائه می دهد. نکته مهم دیگر این است که استفاده از آن فوق العاده ساده است، بنابراین به راحتی می توان آن را به دلخواه خود سفارش سازی و ویرایش کرد.از کجا می توان برنامه Mi Band Maps را دانلود کرد؟برنامه Mi Band Maps در فروشگاه گوگل پلی در دسترس است و تنها با دستبند هوشمند شیائومی می بند 3 وآمازفیت بیپ سازگار است. لازم به ذکر است قبل از استفاده از آن، باید برنامه کاربردی شیائومی فیت را از فروشگاه گوگل پلی خود  دانلود کنیم و پس از داشتن هر دو برنامه، می توانیم بدون هیچ مشکلی از نسخه گوگل مپ خود لذت ببریم.

دستبند هوشمند شیائومی Mi 3 و آمازفیت

آیا نصب این برنامه هزینه خواهد داشت؟جواب بله می باشد، این نرم افزار فقط با پرداخت 0.90 دلار، با توجه به امکانات کامل آن در دسترس خواهد بود. همچنین باید اضافه کنیم که این نسخه سازگار با نسخه های اندروید 5.1 و بعد از آن است. این برنامه نیاز به مجوز دسترسی به پوشه های عکس و چند رسانه ای دارد.فرانچسکو ره میگوید:دسترسی به  این اعلان ها برای خواندن جهت یابی گوگل مپ ضروری است .( در غیر اینصورت امکان دریافت اطلاعات را ندارد).بنابراین، مجوز دسترسی به فایلها برای ذخیره تنظیمات پیکربندی و سایر منابع گرافیکی مورد استفاده در برنامه، لازم است (مجوز برای فایلها و عکسها یکسان است).البته نسخه اندروید 4.4 به بالا دیگر به این دسترسی نیازی ندارد، بنابراین، این مورد را در به روز رسانی بعدی حذف خواهم کرد.

عینک آفتابی پلاریزه TS شیائومی