معرفی کتری هوشمند چندمنظوره Mijia

کتری برقی شیائومی -mijia smartدر تاریخ 18 نوامبر ، کتری چند منظوره جدید شیائومی معرفی شد.کتری چند منظوره هوشمند شیائومی با قیمت 139 یوان (21 دلار) برای پیش فروش و در آینده با قیمت 169 یوان (26 دلار) عرضه میشود.

کتری هوشمند چند منظوره Mijia از بدنه شیشه ای بوروسیلیکات با کیفیت بسیار بالا استفاده می کند. مقاومت این بدنه در برابر حرارت های بالا می تواند تا (150) درجه برسد.

در مورد مقاومت این کتری هوشمند در برابر سرما ،تا حدود (20-) درجه هم مقاومت داشته باشد.

کتری برقی شیائومی -mijia smart از طرف دیگر ، کتری هوشمند چند منظوره (Mijia) شیائومی شامل یک صفحه گرم کننده استیل ضد زنگ و ضخیم (304) میباشد، در این کتری هوشمند از یک ترموستات از برند STRIX استفاده می شود که عمر مفید این کتری برقی را تا 10 هزار برابر می رسد.

از نظر ایمنی انتهای کتری برقی دارای یک ترموستات یه صورت مخفی میباشد.که میتوانید وضعیت گرمای کتری را کنترل کند. همچنین در صورت گرم شدن بیش از حد کتری جریان برق را به طور خودکار قطع میکند، تا ایمنی بالایی را داشته باشد.

این کتری هوشمند چند منظوره دارای تنظیمات داخلی حرارتی ویژه ای میباشد. که میتواند دما را بین 45℃تا 85℃ برای 12 ساعت حفظ کند.این سیستم حفظ حرارت طولانی مدت میتواند بدون توقف دما را ثابت نگه دارد.

برای مثال اگر دما را روی 55 درجه سانتیگراد تنظیم کنید، که برای نوشیدنی های گرم مناسب میباشد.هر وقت که این کتری را بردارید دما 55 درجه میباشد.

mijia smart appاپلیکیشن Mijia App برای کنترل از راه دور

کتری چند منظوره هوشمند Mijia دارای چند برنامه ساخت انوع چای و دمنوش، شیر چای،سوپ و انواع دسر ها میباشد.سایر دستور های دم کردن و پخت به طور جداگانه بهینه میشود و کتری Mijia به طور خودکار درجه حرارت را تنظیم میکند.

برای کنترل از راه دور این کتری هوشمند چند منظوره می توانید از برنامه معروف Mijia استفاده کنید. علاوه بر این ،با اپلیکیشن Mijia میتوانید تنظیم دمای ،حفظ حرارت و زمان حفظ گرما را کنترل کنید.

***دانلود اپلیکیشن MI HOme***

اپلیکیشن Mijiaدر عین حال ، استفاده کنندگان کتری Mijia همچنین می توانند انواع دستور العمل های پخت و پز های هوشمند آنلاین را از طریق Mijia App مشاهده کنند. هر دستور العمل شامل مراحل دقیق و جدول مواد تشکیل دهنده میباشد. شما بعد از تهیه مواد اولیه طبق مراحل ، که در اپلیکشبن وجود دارد، می توانند با یک کلیک در اپلیکیشن Mijia یا روی دستگاه از دم نوش ها و چای ها لذت ببرید.


 

 

 

 

 

 


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***