ناین بات زیربرند شیائومی بوده که به تولید محصولات نقلیه ای چون اسکوترالکتریکی می پردازد. به تازگی این شرکت از اسکوترالکتریکی ناین بات ES1L Folding رونمایی کرد که یک گزینه تاشو و منعطفی است. این یعنی افراد می توانند به راحتی اسکوتر مورد اشاره را باز و بسته کنند.

همچنین این قابلیت وجود دارد که با جمع کردن بدنه، به سادگی ES1L Folding را در هر مکانی جای داد. این اسکوتر طراحی مدرنی داشته و تجربه کاربری خوبی می توان با آن کسب کرد. این اسکوتر چند روز پس از معرفی اسکوتر NineBot C30 رونمایی شد. قیمت تعیین شده برای این مدل جدید تنها 228 دلار است و از امکانات قابل توجهی بهره می برد.

اسکوتر الکترونیکی Ninebot ES1L در واقع همان NineBot ES1 بوده که سال گذشته به بازار عرضه شد. ES1L دارای حداکثر سرعت 20 کیلومتر در ساعت است و محدوده حرکتی آن 20 کیلومتر است که پایین تر از مسافت پیموده شده 25 کیلومتری Ninebot ES1 محسوب می شود. این اسکوتر الکترونیکی با استفاده از آلیاژ آلومینیومی هوافضا ساخته شده تا دوام بالایی پیدا کند.

این اسکوتر تنها 11 کیلو بوده اما تا 100 کیلوگرم وزن را تحمل می کند. رنگ بدنه ترکیبی مشکی و نارنجی بر طراحی زیبا آن افزوده است. دو چرخ هشت اینچی غیرپنوماتیک هم در نظر گرفته شده و با یک کلید می توان این اسکوتر را جمع کرده و در صندوق عقب خودرو جای داد.

علاوه بر این ، اسکوتر الکترونیکی از موتور سفارشی مخصوص غیربرس استفاده می کند که حداکثر توان آن تا 500w است. از یک باتری لیتیوم با کیفیت بالا و سفارشی 184 وات ساعتی استفاده می کند. در سایر موارد باید به ساختار ضد آب IPX6 ، پشتیبانی از فناوری امنیتی BMS ، حالت های سه سرعته و موارد دیگر اشاره کرد.

یک چراغ LED هم در نظر گرفته شده که تا 13 متر جلوتر را روشن می کند و وضوح دید را در شب افزایش می دهد. صفحه نمایش دیجتالی سیاه و سفیدی در قسمت فرمان قرار گرفته که سرعت و برخی اطلاعات را نشان می دهد. اسکوتر جدید ناین بات بزودی با قیمت 220 دلار به فروش می رسد.