بالش هوشمند شیائومی توسط برند میجیا با قابلیت های جدید و هوشمندتر از قبل، معرفی شد که میتواند با سایر دستگاه‌های هوشمند نیز ارتباط برقرار کند.

بالشت هوشمند شیائومی با الگوریتم شیائومی

بالش هوشمند شیائومی میجیا: نیاز هر خانه هوشمند

شیائومی در هوشمندسازی خانه بسیار موفق عمل کرده است و تجهیزات زیادی را تولید کرده که اکنون می‌توانید یک خانه کاملاً هوشمند را با برند شیائومی با قیمت پایین‌تر از دیگر برندها داشته باشید. اکنون بالش طبی هوشمندی را تولید کرده که دارای سنسور پیزوالکتریک داخلی است که می‌تواند ضربان قلب، تنفس، حرکات بدن و حتی خروپف را در طول شب اندازه‌گیری کند و ثبت کند.

بالش هوشمند شیائومی ابعاد

حسگر پیزوالکتریک (به انگلیسی: piezoelectric sensor) حسگری است که براساس اثر پیزوالکتریک عمل می‌کند. پیزوالکتریک پدیده ای است که در صورت اعمال تنش مکانیکی روی ماده، برق تولید می‌شود. حسگری که از اثر پیزوالکتریک استفاده می‌کند، برای اندازه‌گیری تغییرات فشار، شتاب، دما، کشش و نیرو با تبدیل آنها به بار الکتریکی، حسگر پیزوالکتریک نامیده می‌شود. پیشوند پیزو در زبان یونانی به معنای «پرس» یا «فشار» است

بالشت شیائومی Mijia Smart Pillowاین سنسور بسیار نازک بوده و درون مرکز بالش میجیا قرار گرفته تا بدون نیاز به حمل یا احساس جسم خارجی به طور اتوماتیک و دائم بر خواب شما نظارت کامل را داشته باشد.

ردیابی خواب هوشمند شیائومیاین بالش هوشمند می‌تواند به طور دقیق خواب سبک و عمیق را ثبت کند و پارامترها و ارزیابی‌ها را از طریق اتصال به گوشی شیائومی با برنامه Mi Home اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد.

بالش طبی میجیا هوشمند

اتصال بالشت محصولات هوشمند و دارای مواد آنتی باکتریال

یکی از امکانات بالش هوشمند شیائومی اتصال به سایر دستگاه‌های هوشمند است. برای مثال میتوانید به پرده هوشمند وصل کنید تا پس از ترک تخت خود پرده‌ها به طور اتوماتیک باز شوند. یا میتوانید به طور خودکار تهویه مطبوع و تصفیه هوا را در هنگام خواب روشن کنید.

الیاف آنتی باکتریالشیائومی در اکوسیستم خانه هوشمند بسیار خوب عمل کرده و تقریباً تمام تجهیزات هوشمند را برای یک خانه مهیا کند و به شما این امکان را دهد تا حتی بالش هوشمند خود را به هر نوع تجهیزات هوشمند دیگر متصل کنید که اینها تنها بخشی از امکانات هومشند این بالشت است.

عملکرد بالش میجیا

مشخصات بالشت هوشمند میجیاانرژی بالشت میجیا توسط چهار باتری استاندارد AAA تامین می‌شود که مصرف انرژی پایینی را دارد تا برای 60 روز نیاز به تعویض باتری نداشته باشید. بالش هوشمند در دو سایز 10 سانتی متری و 12 سانتی متری عرضه می‌شود و از نظر ارگونومیکی به طوری طراحی شده که میتوانید آن را در هر جهتی استفاده کنید و قوس آن با انحنای شانه‌ها و گردن بسیار سازگار است و هیچ فشار گردن شما وارد نمی‌شود.

اجزای تشکیل دهنده بالش شیائومی

کنترل بالش هوشمند شیائومیهسته این بالش از پنبه منعطف درجه یک و متراکم ساخته شده که باعث می‌شود تا خواب با آرامشی را داشته باشید. بنابراین می تواند با انحنای شانه ها و گردن سازگار شود، با تغییر وضعیت خوابیدن، فشار را پراکنده و آزاد کند، اجازه دهد ماهیچه ها به طور طبیعی آرام شوند و بیشتر به خواب بروند. روبالشی استفاده شده کاملاً ضد باکتری است و پس از 20 بار شستشو تا 90 میزان ضد باکتریایی حفظ می‌شود.

باشت ضد باکتری شیائومی

موارد استفاده شده دارای خاصیت ضدباکتری یون نقره می‌باشد، جنس پارچه روبالشی بیرونی از پارچه کامپوزیت فیبر DuPont MSorona ساخته شده است که بسیار ظریف و سازگار با پوست، نرم و کمی الاستیک است.

قیمت بالش هوشمند شیائومی

بالش هوشمند شیائومی

بالشت هوشمند شیائومیبالش هوشمند میجیا شیائومی با نام Mijia Smart Pillow عرضه می‌شود و با قیمت 259 یوان (معادل 37 یورو) در چین به فروش می‌رسد. نظر شما درباره بالش هوشمند جدید شیائومی چیست؟

بالشت قابل شستشو هوشمند شیائومی

مطالب پربازدید هفته در مجله شیائومی می همراه


بالش هوشمند شیائومی چیست؟

بالش هوشمند می‌تواند به گوشی شما با برنامه mi home وصل شود و به خوبی داده‌ها و آنالیز خواب شما را گزارش می‌دهد. همچنین به سایر دستگاه‌های هوشمند مثل ساعت و ... وصل شود.

بالش هوشمند میجیا چگونه عمل می‌کند؟

این بالش هوشمند برای ردیابی سلامت و تناسب اندام طراحی شده است. دارای الگوریتم هوش مصنوعی برای ردیابی است و می تواند ضربان قلب، حرکت بدن و تنفس و همچنین خروپف را در خواب ردیابی کند.