دستکش شیائومی Supai aerogel

با فرا رسیدن زمستان، استفاده از دستکش برای گرم ماندن دست هایمان نیازی ضروری میشود.

دستکش های ضخیم معمولی حجیم هستند و شما همزمان نمی توانید از گوشی هوشمند هم استفاده کنید. در همین راستا، شیائومی یوپین دستکش ضد سرما و گرم کننده دست را تولید کرده که هنگام استفاده از گوشیهای هوشمند هم مشکلی به وجود نمی آورد.

دستکش های شیائومی یوپین ضد لغزش میباشد و از aerogel در آن استفاده شده است. به لطف وجود ماده aerogel در دستکش های شیائومی یوپین دستان شما همیشه گرم می ماند.جنس پارچه جیر الاستیک هست که با لایه های سیلیکونی که به کار برده شده این دستکش را ضد لغزش کرده است.

قیمت دستکش شیائومی یوپین 129 یوان (19 دلار) است

aerogel یک ماده جامد بسیار سبک هست، که به عنوان یکی از ده ماده برتر برتر قرن 21 شناخته شده است. بیش از 80٪ فضای داخلی aerogel هوا میباشد. این ماده (aerogel) از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی بسیاری از رکوردهای جهانی گینس را به دست آورده است.

دستکش شیائومی برای کار با گوشی

همچنین aerogel دارای انتقال حرارتی فوق العاده کم است. جالبه که بدانید، از aerogel به عنوان ماده اصلی عایق لباس های فضانوردی ناسا استفاده می شود.

Supai aerogel

پارچه Supai aerogel دارای شاخص نفوذ پذیری بالایی دارد و نفوذ پذیری رطوبت در این نوع پارچه  3000+ می باشد. با منافذ بیونیک متراکمی که وجود دارد نفوذ آب را کم می کند اما جریان هوا وجود دارد.

و آنچه که یکی از نکات مهم این دستکش هست، شما پس از استفاده طولانی مدت از این دستکش احساس گرفتگی انگشتان را نخواهید کرد. پوشش مخمل داخلی آن مناسب انواع پوست ها می باشد حتی پوست های حساس هم برای استفاده از این دستکش مشکلی نخواهند داشت.

دستکش صفحه لمسی ضد سرما و لغزش Supai aerogel شیائومی در رنگ های مشکی،  پلنگی و خاکستری موجود می باشد.

دستکش شیائومی برای کار با گوشی

سایز دستکش شیائومی Supai aerogel

طول کل دستکش 25.4 سانتی متر، انگشت میانی 9 سانتی متر و عرض کف 10.8 سانتی متر است و برای استفاده از آن مشکلی نخواهید داشت.

دستکش شیائومیجزئیات بیشتر دستکش شیائومی Supai aerogel

پارچه کلی دستکش از الیاف پلی استر و اسپندکس است. در فضای بیرونی لایه ایی به صورت شبکه ای و خطی سیلیکونی برای افزایش اصطکاک قرار گرفته است. این می تواند به کاربران کمک کند تا به راحتی و محکم وسایل خود را در دست بگیرند.

علاوه بر موارد بالا، یک آرم که بازتابنده نور می باشد در قسمت بیرونی دستکش های aerogel شیائومی نیز قرار دارد. بنابراین، می تواند در هنگام راه رفتن در شب نور های ماشین را منعکس کند و باعث ایمنی بیشتر شما شود.

همچنین در دستکش شیائومی، انگشت اشاره ماژول هایی به کار برده شده که برای استفاده از صفحه لمسی مشکلی نخواهید داشت.

 

*کفی گرمکن کفش شیائومی*

 


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***