ماشین ظرفشویی Viomi

شاید نام ویومی را در کنار برند شیائومی شنیده باشید. به این دلیل هست که Viomi محصولات مختلفی را در رابطه با آب آشامیدنی و اینترنت اشیاء تولید می کند و آنها معمولاً به جای Xiaomi-Viomi به عنوان اقلام Viomi به بازار عرضه می شوند. یکی دیگه از محصولات ماشین ظرفشویی Viomi میباشد که به تازگی معرفی شده است.

شرکت ویومی

کمپانی Viomi

این شرکت قصد دارد اکوسیستم آشپزخانه “هوشمند” را، که شامل یخچال هوشمند، هود آشپزخانه هوشمند، اجاق گاز هوشمند و به تازگی ماشین ظرفشویی هوشمند را تولید کرده است.

 

ماشین ظرفشویی شیائومیدر تاریخ 1 نوامبر ماشین ظرفشویی هوشمند شیائومی Viomi معرفی شد و با قیمت 999 یوان (149 دلار) به فروش میرسد.

ماشین ظرفشویی Viomi دارای یک مخزن آب داخلی میباشد که میتواند با لوله کشی به آب متصل شود و همچنین میتوانید به صورت دستی آب را داخل ظرفشویی اضافه کنید.

بدون نیاز به سوراخ کردن کابینت ها و کاشی های آشپزخانه میتوان از این ماشین ظرفشویی استفاده کنید. در نتیجه گزینه خوبی برای مستاجران میباشد و به راحتی میتوانید آن را جا به جا کنید.

ماشین ظرفشویی هوشمند

 

ماشین ظرفشویی Viomi مناسب برای 3 نفر میباشد

 

بازو های اسپری آب در بالا و پایین ماشین قرار دارد، ماشین ظرفشویی شیائومی 16 درگاه شست و شو و اسپری دارد که به طور متناوب در 6 جهت بالا و پایین، جلو و عقب، چپ و راست آب را به طور کامل به ظروف میرساند و با فشار آب 11000Pa تمام ظروف را با دقت شسته و تمیز به شما تحویل میدهد.

 

ماشین ظرفشوییماشین ظرفشویی Viomi دارای ابعاد 443x467x441 میلی متر میباشد، این ماشین ظرفشویی بسیار جادار طراحی شده به طوری که 4 ظرف استاندارد و 6 ظروف غذاخوری روزانه را در خود جای میدهد.

شست و شوی ماشین ظرفشویی Viomi در دمای بالا 75 درجه سانتیگراد انجام میشود و در این دمای بالا تمام باکتری و میکروب ها از بین میرود.

 

ماشین ظرفشویی شیائومی

 

ماشین ظرفشویی Viomi برای از بین بردن کامل باکتری ها از UV استفاده میکند

 

همچنین ماشین ظرفشویی Viomi از خشک شدن هوای گرم PTC3.0 پشتیبانی می کند، به طور متناوب با هوای گرم و سرد ظروف را به طور کامل خشک میکند.

این ماشین ظرفشویی از سرعت خشک بالایی برخوردار میباشد. خشک نگه داشتن ظروف پس از شستشو باعث کاهش رشد باکتری ها در ظروف میشود.

ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی Viomi دارای یک فن داخلی میباشد. بعد از شستن ظرف ها، گردش هوای تازه منظم داشته باشید تا ظروفی که دارای حفره میباشد، خشک بمانند.

ماشین ظرفشویی Viomi همچنین می تواند به اپلیکیشن Mijia متصل شود. بنابراین، می توانید بصورت هوشمند در هر زمان و هر مکان با گوشی خود، وضعیت عملکرد ظرفشویی را بررسی کنید و مواد شست و شوی مصرفی را بصورت آنلاین خریداری کنید.

*دانلود Mijia app*

ماشین ظرفشویی*برای دیدن دیگر لوازم خانگی شیائومی کلیک کنید*


 

***برای اطلاع از اخبار جدید با مجله شیائومی همراه باشید***