پاوربانک وایرلس شیائومی 10000 نسخه Youth Edition معرفی شد

شرکت چینی شیائومی همزمان با معرفی کردن گوشی هوشمند Mi 9 ، از دو محصول شارژر رو میزی بی سیم 20 واتی و شارژر وایرلس 20 واتی و همچنین پاوربانک بی سیم با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت پرده برداری کرد. حال پس از گذشت مدتی و در ماه سپتامبر، این شرکت پیشرو تولید لوازم الکترونیکی از نسخه Youth Edition، پاوربانک بی سیم خودش نیز رونمایی کرد. این محصول نیز همچون نسخه استاندارد دارای ظرفیت اسمی 10000 میلی آمپر ساعتی بوده و از شارژ دو طرفه سریع 20 واتی با سیم و 18 واتی وایرلس پشتیبانی می کند. حتما برای شما نیز این سوال پیش آمده است که نسخه Youth Edition با نسخه استاندارد چه تفاوتی را دارد، زیرا ویژگی های بیان شده در میان این دستگاه مشترک هستند.

آیفون 11 پرو ، دومین عضو از خانواده آیفون 11

اول از همه باید به شما بگوییم که نسخه Youth Edition به جای استفاده کردن از پوشش فلزی آلیاژ آلومینیوم مانند نسخه استاندارد ، از بدنه پلی کربنات برخوردار است. تغییر دادن متریال استفاده شده در این نسخه به سبک تر و مقاوم تر شدن ان منجر شده و در این مورد شیائومی ادعا می کند که شیائومی وزن محصول 75 گرم کاهش یافته و ضخامت آن نیز 1.8 میلی متر کمتر شده است. علاوه بر این شما می توانید این محصول را در دو رنگ سیاه و سفید سفارش دهید. نکته آخر در مورد تفاوت های موجود میان این نسخه و نسخه استاندارد، قیمت پایین تر Youth Edition با ارزش 18 دلار می باشد.

جدای از تغییرات بیان شده، نسخه Youth Edition از پاوربانک وایرلس شیائومی 10000 نیز دارای یک خروجی USC استاندارد و یک خروجی USC نوع C بوده و از چراغ های LED چهارگانه نمایش شارژ و همچنین یک چراغ برای نمایش وضعیت شارژ بی سیم برخوردار می باشد. این دستگاه با دستگاه های مختلفی از جمله آیفون XS ، گلکسی S9 و Mi 9 کار کرده و دارای 9 مدار محافظی داخلی از جمله کشف جسم خارجی فلزی می باشد.

گفتنی است که کاربران علاقه مند به تهیه کردن The Xiaomi 10000mAh Wireless Power Bank Youth Edition می توانند از ساعت 10 صبح روز 12 سپتامبر سفارش های خود را به ثبت رسانده و در زمان کوتاهی پاوربانک خود را تحویل بگیرند.