شیائومی و معرفی بزرگترین پاوربانک خود با نام Mi Power Bank 3

شرکت شیائومی یکی از برندهای مطرح تولیدکننده لوازم جانبی و دستگاه های دیجیتالی است. تاکنون پاوربانک‌های مختلفی توسط شیائومی عرضه شده و حال نوبت به مدل جدید یعنی Mi Power Bank 3 رسیده است. این پاوربانک از طراحی مستطیل شکل زیبایی برخوردار است و کیفیت ساخت قابل توجهی دارد.

انتشار آپدیت پایدار MIUI 12 برای دو پرچمدار شیائومی

گذشته از آن این پاوربانک را باید پرظرفیت ترین پاور شیائومی دانست که تاکنون معرفی شده و ظرفیت آن به 30 هزار میلی آمپر می رسد. این پاوربانک قادر است 4.5 بار گوشی می 10 و 10 بار گوشی آیفون SE 2 اپل را شارژ کند.

از پورت های تعبیه شده روی این پاوربانک باید به دو پورت USB-A، یک پورت USB-C و یک پورت microUSB اشاره کرد. قدرت شارژ پورت  USB-A و USB-C این پاوربانک 18 وات بوده که قدرت معمولی و ایده آلی است.

ناگفته نماند Mi Power Bank 3 برای شارژ گجت های پوشیدنی نظیر ساعت هوشمند، هدفون بی سیم با کمک جریان الکتریسیته ضعیف نیرو کافی برای شارژ به آن وارد می کند. متاسفانه بیشتر پاوربانک ها با مسئله شارژ گجت های پوشیدنی رو به رو هستند و در این بین شیائومی با محصول جدید خود سعی کرده به رفع این مسئله بپردازد.

این حالت با فشار دادن دوباره کلید پاور فعال می شود. برای شارژ پاوربانک می توان از پورت USB-C با قدرت 24 وات بهره گرفت. برای مثال اگر شارژر 30 واتی شیائومی برای شارژ این پاور بهره گیرید، قادرید در 7.5 ساعت پاوربانک را کاملا شارژ کنید.

البته با پورت microUSB سرعت شارژ 18واتی خواهد شد و کند می شود. این محصول از 18 ژوئن سال جاری با قیمت 24 دلار راهی بازار خواهد شد و بسیار کاربردی است. گزینه های رنگی خاصی برای آن در نظر گرفته نشده و تنها در رنگ سفید به فروش می رسد.