شیائومی و عرضه آداپتور شارژ سریع 60 واتی 

شرکت شیائومی یکی از برندهای مطرح تولیدکننده دستگاه های دیجیتالی محسوب شده که به تازگی آداپتور شارژ سریع 60 واتی خود را با قیمت 21 دلار عرضه کرد. این آداپتور که از سه پورت USB-C بهره می برد، قادر است سه گوشی هوشمند را در یک زمان با سرعت بالا شارژ کند.

البته آداپتور توسط Xiaomi Youpin توسعه یافته و به تولید می رسد. بنابراین باید انتظار داشت که عرضه آن نیز توسط این بخش شیائومی انجام گیرد. این نکته قابل توجه بوده که شرکت شخص ثالث Baseus هم در تولید این آداپتور شارژ به شیائومی کمک می کند.

شارژر سریع سه پورت شیائومی 60W با دو رابط USB و یک رابط Type-C ارائه شده است. با این حال ، خروجی رابط Type-C است که 60W را ارائه می دهد. آداپتور موردبحث همچنین بر روی رایانه شخصی کار می کند و می تواند در کمتر از 90 دقیقه مک بوک ایر 13 اینچی را شارژ کند. علاوه بر این ، توان خروجی رابط USB حداکثر 45 وات است. این آداپتور با اکثر دستگاه‌های دیجیتال موجود در بازار سازگار است و همچنین می تواند کامپیوتر را به طور عادی شارژ کند.

شیائومی و افزودن یک طراحی جدید برای MIUI 11

ما می دانیم که مهم نیست سر شارژ چقدر قدرتمند باشد ، اگر پروتکل از آن پشتیبانی نکند ، باز هم قادر به شارژ سریع نخواهد بود. این شارژر از پروتکل های PD3.0 ، QC4.0 ، QC3.0 ، FCP ، AFC ، MTK و سایر پروتکل های شارژ سریع محبوب اپل پشتیبانی می کند. این آداپتور بدون در نظر گرفتن مدل و دستگاه خاص می تواند به شارژ سریع بپردازد

 هنگامی که چندین دستگاه را به طور همزمان شارژ می کنیم ، ولتاژ و جریان مورد نیاز دستگاه را به طور دقیق تشخیص می دهد و برای کاهش تلفات جریان با خروجی مطابقت می دهد. از نظر ایمنی ، بدنه آداپتور از مواد PC مقاوم در برابر شعله بالا و مقاوم در برابر آتش ساخته شده است. همچنین دارای مدارهای محافظ ایمنی داخلی متعددی مانند ولتاژ ، جریان بیش از حد ، الکتریسیته ساکن ، دما و حفاظت از اتصال کوتاه است.