شیائومی MIUI 11 و افزودن یک طراحی جدید برای صفحه نمایش حالت خاموش

نسخه پایدار Xiaomi MIUI 11 از اواسط ماه اکتبر آغاز به کار کرد. در حالی که شیائومی در حال آماده سازی این بروزرسانی برای دستگاه های بیشتر است ، اما ویژگی های جدید دیگری را نیز اضافه می کند. از همین حالا ، 27 تلفن شیائومی بالاتر از نسخه اندرویدی 10. نسخه پایدار یا بتا MIUI 11 را دریافت می کنند. به تازگی ، گزارش هایی منتشر شده مبنی بر اینکه شیائومی در حال کار روی یک ویژگی مدیریت رنگ و همچنین یک اکولایزر صدا برای MIUI 11 است. اکنون ، نشانه هایی وجود دارد مبنی بر اینکه MIUI 11 اکنون عملکرد نمایش امضای صفحه نمایش را دارد.

به گفته جین فن ، مدیر محصول شیائومی و رئیس MIUI ، امضای صفحه نمایش زمان زیر آن خواهد داشت. به گفته وی ، این ویژگی در حال حاضر در دست توسعه است. اگر مشکلی در رابطه با آن وجود نداشته باشد ، باید در آپدیت پایدار بعدی موجود باشد.

شیائومی و توسعه نسل جدید ساعت های هوشمند خود

عملکرد امضای نمایشگر یک پسوند از رنگ AOD است که بر اساس ویژگی های خود درخشان صفحه OLED است. یکی از نگرانی های اساسی در مورد این ویژگی ، مصرف برق است. با این حال ، شیائومی می گوید که امضای صفحه نمایش در حالی که فعال است ، از انرژی استفاده می کند.

علاوه بر این ، کاربران MIUI می توانند امضای صفحه نمایش را سفارشی کنند ، همچنین رنگ قلم ، اندازه ، ضخامت و غیره را تغییر دهند. مطمئناً برخی کاربران از این ویژگی راحت نخواهند بود. برای چنین کاربرانی ، آنها نیازی به فعال کردن آن ندارند.