شیائومی به دنبال جلب رضایت مشتریان خود در زمینه تلویزیون‌های هوشمند

ماه گذشته OnePlus از اولین مدل‌های جدید تلویزیون هوشمند خود یعنی OnePlus TV Q1 و Q1 Pro در هند رونمایی کرد. این دو مدل با یک صفحه نمایش 55 اینچی QLED با طراحی مینیمالیستی براق عرضه می‌شوند. صفحه نمایش این تلویزیون‌ها به لطف طراحی بدون حاشیه، تصاویری همه جانبه و جذاب را به ارمغان خواهد آورد. مدل‌های تلویزیون OnePlus همچنین با Quantum dot color عرضه می‌شوند و از Dolby Vision و HDR10 + نیز پشتیبانی می‌کنند. این شرکت می‌گوید که محدوده رنگ این تلویزیون‌ها در بین رقبای QLED بهترین است. اما ظاهرا شیائومی در سمتی دیگر تصمیمات جدیدی دارد.

تلویزیون‌های هوشمند شیائومی با امکاناتی بروز در صدر رقابت‌ها قرار دارند!

در این میان احتمالا پس از معرفی این محصولات، شیائومی نیز به دنبال حرکت در این مسیر خواهد رفت و احتمالا رقابت خود را با این کمپانی آغاز خواهد کرد. زیرا به تازگی این کمپانی نظرسنجی را در اختیار کاربران خود قرار داده و بر اساس این نظر سنجی از کاربران و طرفداران سوال شد که انتظار چه ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی را در بروزرسانی‌های تلویزیون‌های شیائومی دارند. گزینه‌های مختلف این نظرسنجی شامل: طراحی صنعتی، کیفیت تصویر، کیفیت صدا و محتوای سیستم بوده و بدیهی است اکثر نظرات بر روی کیفیت تصویر بوده است. در واقع در یک تلویزیون مهم‌ترین چیز کیفیت تصویر است که نظر کاربران را هم بیشتر از هر چیزی به خود جلب می‌کند. در واقع یک تلویزیون با داشتن کیفیت تصویر عالی، تقریبا تا 50 درصد موفق بوده است. اما احتمالا شیائومی با این نظرسنجی قصد دارد تا قدم جدیدی در این زمینه بردارد.

ژاکت حرارتی شیائومی مناسب برای زمستان

شیائومی در تلویزیون‌های خود از قابلیت ها و امکانات غنی برخوردار بوده است. کیفیت صدا و کیفیت ساخت نیز در این محصولات بسیار بالا بوده و ضایت مشتریان را بدست آورده است. ممکن است که به زودی شاهد چند مدل بهبود یافته از این سری محصولات شیائومی باشیم که پنل صفحه نمایش QLED قادر به ارائه وضوح 8K و ویژگی‌هایی بیشتر از قبل باشد. در حال حاضر، تنها مدل رده بالای شیائومی تلویزیون Mural است که از پنل 4k سامسونگ استفاده می‌کند. از آنجایی که شیائومی در زمینه تولید تلویزیون‌های هوشمند بسیار قوی ظاهر شده در نتیجه تصمیم به تثبیت بازار خود در این زمینه گرفته است. فعلا تلویزیون‌های شیائومی در بازار چین و هند بسیار موفق بوده‌اند و قابلیت‌هایی هوشمند و عملکردی پیشرفته را در اختیار کاربران قرار داده‌اند. در نهایت باید ببینیم که پس از ارائه محصولات OnePlus، شیائومی چه برنامه‌ای برای جلب نظر کاربران و طرفداران خود خواهد داشت و چگونه می‌خواهد رقابتی سخت را برای دیگر کمپانی‌ها ایجاد کند. در نهایت باید منتظر محصولات جدید و بهبودیافته این کمپانی باشیم.