شیائومی اعلام کرد که عرضه جهانی Mi 10 را به تعویق انداخته است

قبل از لغو MWC 2020 دیروز، شیائومی در بیانیه مطبوعاتی با تأیید مجدد حضور در بارسلونا برای این رویداد تاکید کرده بود هرچند برای محافظت از کارمندان ، میهمانان و شرکای رسانه خود اقدامات احتیاطی بیشتری را انجام خواهد داد. متأسفانه، از آنجایی که GSMA نسخه این رویداد را امسال لغو کرده است شیائومی انتخاب دیگری جز لغو رویداد جهانی راه اندازی تلفن های Mi 10 و Mi 10 Pro خود را که 23 فوریه اعلام شده است ندارد.  این رویداد راه اندازی برای سری Mi 10 و “محصولات شگفت انگیزتر” خواهد بود.

این اولین باری است که این رویداد از زمان تغییر نام به کنگره جهانی موبایل در سال 2008 لغو شده است. پیش از سال 2008 ، این رویداد با نام های مختلفی از جمله کنگره جهانی GSM و کنگره جهانی 3GSM مطرح می شد.

همچنین بخوانید: سرمایه گذاری 7 میلیارد یوان شیائومی

همچنین ابتدا در بروکسل برگزار شد و سپس به شهرهای مختلف از جمله نیس ، برلین ، لیسبون ، آتن و مادرید نقل مکان کرد. در سال 1996 ، این رویداد در کن برگزار شد و این ده سال قبل از استقرار نهایی آن در بارسلونا است.

در اوایل امروز ، Realme اعلام کرد که عرضه محصول آن که از تاریخ 24 فوریه در MWC برنامه ریزی شده است ، اکنون یک رویداد آنلاین است. امسال باید اولین بار برای شرکت در MWC شرکت سازنده بود اما اکنون مجبور شده است که رویداد آفلاین را لغو کند.

OPPO همچنین رویداد Find X2 را که در ابتدا برای 22 فوریه در یک رویداد قبل از MWC تنظیم شده بود، دوباره برنامه ریزی کرد. انتظار می رود پرچمدارهای زیادی در ماه مارس رونمایی شوند. با این حال ، تاریخ دقیق نامشخص است.

HMD Global نیز روز گذشته، پیش از کنسل شدن ، اعلام کرد که در MWC 2020 شرکت نخواهد کرد و تاریخ جدیدی را برای عرضه محصولات خود اعلام می کند.

با کمال تعجب، هواوی دیروز اعلام کرد که یک رویداد قبل از MWC را برای 23 فوریه تعیین کرده است. این رویداد به احتمال زیاد اکنون لغو می شود که MWC امسال دیگر برگزار نشود.