سرمایه گذاری 7 میلیارد یوان شیائومی در سال 2019 در زمینه تحقیق و توسعه (1 میلیارد دلار آمریکا)

در حالیکه شیائومی اسمارت فون پرچمدار خود Mi 10 بعد از یک انتظار طولانی  رونمایی کرد ، سازنده تلفن چینی اعلام کرد که درآمد کل شرکت برای سال گذشته احتمالا از ۲۰۰ میلیارد یوآن (۲۸ میلیارد دلار)پیشی می‌گیرد.

همچنین بخوانید: عرضه جهانی شیائومی Mi 10 به تعویق افتاد

علاوه بر این ، در این اطلاعیه تأیید شده است که هزینه های تحقیق و توسعه شیائومی (تحقیق و توسعه) حدود 7 میلیارد یوان پیش بینی شده است (1 میلیارد دلار پوند). همزمان ، انتظار می رود که سرمایه گذاری تحقیق و توسعه شرکت برای کل این سال از 10 (میلیارد RMB 1.43 دلار پوند) فراتر رود.

علاوه بر این، شیائومی اعلام کرد که هزینه‌های تحقیق و توسعه در حدود ۷ میلیارد یوآن (۱ میلیارد دلار)پیش‌بینی شده‌است. همزمان، انتظار می‌رود که سرمایه‌گذاری تحقیق و توسعه شرکت برای کل سال از ۱۰ میلیارد RMB (۱.۴۳ میلیارد دلار)پیشی بگیرد.

گذشته از آن ، شیائومی گفت که همچنان به صنعت فناوری اختصاص داده و سرمایه گذاری خود را در زمینه تحقیق و توسعه ادامه خواهد داد. شیائومی برای پیشرفت در زمینه IoT ،تنها بر روی 5G + AIoT تمرکز نخواهد کرد. تا پایان امسال یعنی 31 دسامبر ، هزینه های تحقیق و توسعه سالانه شرکت از 10 میلیارد RMB فراتر می رود.

شایان ذکر است که شیائومی اظهار داشته است که نتایج نهایی سال 2019 در حال حاضر مورد بررسی قرار گرفته است ، این بدان معناست، امکان هایی وجود دارد که ممکن است آمار نهایی متفاوت باشد.

کت شیائومیاخیرا گوشی جدید می میکس آلفا به عنوان بخشی از سرمایه گزاری تحقیق و توسعه شیائومی مطرح شد.. اگرچه این گوشی کانسپت بوده و تحت حمایت قرار گرفته است اما این شرکت قصد تولید انبوهی برای آن ندارد. این شرکت قصد داشت Mi Mix Alpha را در دسامبر سال گذشته عرضه کند ، اما تصمیم گرفت این رویداد را به بعد موکول کند.

سال گذشته ،شیائومی موفق شد به عنوان یکی از شرکت هایی که امتیاز فناوری  شارژ  سریع بی سیم را کسب کرده شناخته شود. این غول چینی موفق شد فناوری شارژ سریع می شارژ توربو را با قابلیت شارژ سریع بی سیم 30 وات ارائه دهد.

فناوری شارژ بی سیم همیشه با سرعت شارژ کند همراه بوده است ، اما شیائومی با معرفی Mi Charge Turbo ، توانست شهرت خود را تغییر دهد. شارژر جدید سرعت نسبتاً سریع تری نسبت به فناوری شارژ سیمی 27 واتی خود دارد که معمولاً همراه با دستگاه های پرچمدار خود عرضه میکند.
حتی مدل های Mi 10 تازه معرفی شده دارای شارژ سریع بی سیم 30 واتی  به صورت پیش فرض است.