ثبت اختراع جدید شیائومی در زمینه مسدودسازی تماس‌های تلفنی

شیائومی به تازگی اختراع جدیدی را به نام خود ثبت کرد که این اختراع در واقعی روشی جدید است که امکان مسدودسازی تماس‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شیائومی این اختیار را در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۴ به نام خود ثبت کرد و اکنون در حال بهره‌برداری از این اختراع است. در ادامه جزییاتی بیشتری را در رابطه با این اختراع در اختیارتان قرار خواهیم داد.

این اختراع در واقع روشی نوین و جدید را برای مسدودسازی و بلاک تماس‌ها در اختیار کاربران قرار می دهد. این قابلیت همچنین عملکرد خوبی در راستای تماس‌های ناشناس خواهد داشت و مشکلات مزاحمت‌های این چنینی و آزارهای تلفنی را کاهش می‌دهد. در ادامه عملکرد این اختراع و روش جدید شیائومی را با جزییات بیشتر شرح خواهیم داد.

اختراع جدید شیائومی

این روش در واقع قادر است تا تماس ورودی و شناسه تلفنی را دریافت کند، تماس‌های ورودی مخرب را شناسایی کرده و آن‌ها را با مجوز کاربر مسدود یا به قولی بلاک نماید. این ویژگی در شرایطی فعال خواهد شد که تماس ورودی مخربی شناسایی شود و در این شرایط به کاربران هشدار داده می‌شود که این شناسه تماس مخرب بوده و باید مسدود شود. در نهایت این قابلیت با مجوز کاربر انجام خواهد شد در نتیجه پیغامی برای پاسخ یا عدم پاسخ‌دهی نمایش داده خواهد شد و باید یکی از این دو حالت را انتخاب نمایید.

این قابلیت جدید و منحصربه‌فرد در حال حاضر در هیچ گوشی هوشمندی وجود ندارد اما براساس اطلاعات فاش شده ظاهرا از این قابلیت استفاده خواهد شد و یکی از گوشی‌های جدید شیائومی از آن بهره خواهد برد. هنوز مشخص نیست این قابلیت در کدام گوشی‌های هوشمند ارائه شود اما قطعا این قابلیت کاربردی در نسل‌های بعدی گوشی‌های شیائومی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. این قابلیت برای افرادی که فعالیت رسمی و شاخص دارند و از شماره تلفن‌های خود در زمینه کاری استفاده می‌کنند بسیار کاربردی جذاب خواهد بود و قطعا مورد توجهشان قرار خواهد گرفت. شما عزیزان نیز می‌توانید نظرات خود را در رابطه با این قابلیت جدید اختراع شده شیائومی با ما به اشتراک بگذارید و بگویید که آیا این قابلیت برایتان کاربردی است یا خیر؟