لی جون مدیرعامل شیائومی سه گوشی هوشمند مورد علاقه خود را آشکار کرد

معمولاً بیشتر اخبار فناوری به شیائومی مربوط است که محصول جدیدی را عرضه می کند. برای تغییر ، مدیرعامل این شرکت به جای اینکه کالای جدیدی را برای معرفی آشکار سازد، به تازگی اسامی سه گوشی هوشمند مورد علاقه خود را اشتراک گذاشته که همگی مدل های دو تا سه سال گذشته هستند و البته یک مدل جدید هم در میان آنها به چشم می خورد.

شیائومی در حال توسعه رقیب میت ایکس اس هوآوی

لی جون ، رئیس و مدیر عامل شرکت شیائومی ، گوشی هوشمند Mi MIX 2 را به عنوان محبوب ترین آنها ذکر کرده است. وی می گوید: این گوشی از بدنه سرامیکی برخوردار است و اولین گوشی هوشمند پرچمدار در جهان است که از طراحی سرامیکی زیبایی بهره می برد و گزینه ای برجسته تلقی می شود.

یکی از دلایل محبوب بودن می میکس 2 از نگاه لی جون روند ساخت آن است. او می گوید که هر قطعه سرامیک باید به مدت هفت روز در دمای 1400 درجه سانتیگراد ساخته شود و شامل برخی فرایندهای دیگر برای ساخت است.

دومین تلفن هوشمند موجود در این فهرست ، شیائومی Mi 6 Bright Silver Discovery Edition است. وی در ادامه توضیح می دهد که این گوشی دارای جنس عقب شیشه ای با خلاء بوده و می توان از آن به عنوان آینه استفاده کرد. قاب استیل ضد زنگ روشن و ظاهری عالی هم برای ان در نظر گرفته شده است. از نگاه لی جون این گوشی هوشمند کیفیت ساخت منحصربفردی داشته که در هر گوشی قابل مشاهده نیست.

Lei Jun از Mi 10 Pro به عنوان سومین تلفن هوشمند مورد علاقه ، که اولین گوشی هوشمند پرچمدار این شرکت است که راهی بازار جهانی شده، نام برد. وی اضافه می کند که با Mi 10 Pro برخلاف سایر محصولات شیائومی مدلی بوده که به جای قیمت کم بهترین تجربه کاربری را برای مخاطب خود رقم می زند.

با تمام این تفاسیر سه گوشی هوشمند از نگاه لی جون گزینه های معمولی نیستند و باید آنها را دیوایس های جذابی دانست که قابل تهیه هستند و نمی توان از کنار آنها به سادگی گذشت.