لامپ ضدعفونی کننده شیائومی با عنوان Xiaomi Five Smart با قیمت 149 یوان (21 دلار)

شیائومی از گجت جدید خود لامپ ضدعفونی کننده با نام Xiaomi Five Smart  در کمپین جذب سرمایه یوپین معرفی کرد. قیمت لامپ شیائومی فایو اسمارت در این کمپین ۱۴۹ یوان معادل ۲۱ دلار است.

همچنین بخوانید: تاخیر در معرفی محصولات شیائومی

لامپ سترونی هوشمند 5 از طراحی لوله ای به شکل H برخوردار است. این لامپ دارای یک لامپ UV ضد باکتریایی در وسط است که دارای قدرت 35 واتی است. لامپ های ماورائ بنفش مجهز به یک لامپ فیلیپس است که حاوی 1/10 دماسنج جیوه است.  این میزان از جیوه میتواند خطر آلودگی را کاهش دهد. عمر لامپ های این گجت به ۹۰۰۰ ساعت می رسد. این گجت جدید از فناوری ضد عفونی و استریل فرانبفش استفاده می کند.  دارا بودن تراشه سفارشی باعث افزایش ثبات منبع تغذیه خواهد شد که در کنارش باعث افزایش اطمینان محصول خواهد شد. علاوه بر این از حسگر هوشمند حضور انسان و نیز کنترل استریلیزاسیون هوشمند توسط اپلیکیشن Mijia پشتیبانی می کند.

برای جلوگیری از روشن شدن اشتباهی لامپ و سیستم زنگ خطر غیر عادی، یک محافظ قفل کودک برای این گجت تعبیه شده است. برای استفاده از این دستگاه کافیست ۱۰ ثانیه پس از ترک اتاق آن را روشن کنید. پس از انجام این کار اپلیکیشن به صورت خودکار به شما یادآوری خواهد کرد که چه موقع دستگاه روشن یا خاموش است. در طراحی این گجت از لامپ های فرابنفش وارداتی فیلیپس استفاده شده است. یکی از لامپ ها حاوی ۱/۱۰ از جنس جیوه درون دماسنج بوده که خطر آلودگی جیوه را تا حد زیادی کاهش می دهد.

تراشه سفارشی سازی شده این لامپ منجر به افزایش پایداری و ثبات منبع تغذیه می شود. در کنار این ایمنی و اطمینان پذیری محصول را نیز تضمین می کند.

این برنامه از تلفن های هوشمند با اندروید 4.4 و بالاتر و همچنین iOS 9.9 و بالاتر پشتیبانی می کند. لامپ را می توان با برنامه کنترل کرد و داده هایی مانند راندمان کاری لامپ را می توان در برنامه مشاهده کرد.

همچنین بخوانید: رشد سالانه بازار گوشی‌های هوشمند شیائومی

همانطور که می دانید ویروس ها و باکتری های فراوانی در اطراف ما قرار دارند.

در کنار این حیوانات اهلی نیز دارای باکتری ها و انگل های بیشماری هستند.

در صورت نبود ایمنی مناسب سلامت نوزادان، مادران باردار، سالمندان و همه افراد خانواده دچار مخاطره خواهد شد.

فناوری استرلیزه فرابنفش در قسمت های مختلفی استفاده می شود.

ابتدایی ترین نوع آن همان قرار گرفتن در معرض نور آفتاب است که امروزه با فناوری های خاص این نور به داخل منازل انتقال پیدا کرده است.

در مقایسه با لامپ های فلورسنت استریل کننده سنتی لامپ جدید ضد عفونی کننده Five Smart از قدرت استرلیزه کردن ۹۹.۹۹ درصد برخوردار است.