دستگاه Smoovie

در سال های اخیر در بسیاری از کشورهای خارجی گزارش های زیادی رسیده، مبنی بر شکایات کاربران از وجود دوربین های مخفی در هتل ها و اقامتگاه ها که یکی از این هتل ها شرکت Airbnb می باشد. که یکی از بزرگترین شرکت های جهان در زمینه ‌ی کرایه اقامتگاه ها محسوب می‌شود.

دوربین نصب شده در هتل چیندر ماه ‌های گذشته گزارش‌ های زیادی از طرف مشتریان اقامتگاه‌ Airbnb در دنیا منتشر شده، که در اتاق های این هتل دوربین ‌های مخفی پیدا کرده‌اند.

اگر شما قصد دارید به سفر بروید و خانه یا اتاقی را کرایه کنید ولی نگران این موضوع هستید، میتونید با استفاده از دستگاه Smoovie شیائومی به راحتی تمام دوربین های موجود در یک مکان را پیدا کنید و خیالات راحت باشد.

دوربین‌های مخفی یک خطر جدی برای تمام افراد محسوب می‌شوند

دوربین های کار گذاشته شده در سوکت برقاگر در سفر از خانه کرایه ‌ای و حتی مسافرخانه و هتل استفاده می‌کنید، احتمال وجود دوربین‌ های مخفی همیشه نگرانی افراد در هنگام اجاره یک اقامتگاه بود است.

برای مثال سایت Airbnb در زمینه اقامتگاه های موجود در سایت خود قوانین بسیار سخت ‌گیرانه‌ ای وضع کرده است. ولی این قوانین باعث برطرف شدن این مشکل ها در این سایت نشده است.

دوربین کار گزاشته شده در پریز برقالبته این معضل فقط مختص به اقامتگاه ها نمی باشد، بعضاً در هتل ‌های موجود در سایت های Airbnb هم این اتفاقات دیده شده است. برای مثال سال پیش خبر کشف دوربین‌ های مخفی در 30 هتل در 10 شهر مختلف کره جنوبی منتشر شد.

دوربین‌های مخفی در این روز ها با شکل و شمایل مختلف مانند حسگر دود، ساعت، USB و حتی به صورت شارژر بی‌سیم هم به فروش می‌رسند.

برای پیدا کردن این دوربین ‌های مخفی شیائومی دستگاه Smoovie را راه اندازی کرده که توسط آن به راحتی میتوانید دوربین های مخفی موجود در هر مکانی را به راحتی پیدا کنید.

 

دستگاه پیداکردن دوربین های مخفی شیائومیدستگاه Smoovie پیدا کردن دوربین های مخفی شیائومی

علاوه بر موارد گفته شده در کشور های خارجی یک زنجیره صنعتی سیاه در پشت عکس ها و فیلم هایی که به طور مخفی ظبط شده اند شکل گرفته است. این زنجیره صنعتی سیاه نه تنها هتل ها بلکه حتی در اتاق های پروف در مراکز خرید کشور های خارجی هم دیده شده است.

این دوربین های مخفی در جاهای مختلفی کار گذاشته می شوند، معمولاً در سوکت های برق، پشت شیشه ها یا لوازم مختلف دیده شده است.

برای حل این مشکل شیائومی دستگاه Smoovie را راه اندازی کرده است. کار اصلی این دستگاه بسیار ساده است. این دستگاه از اصل قدرتمند انعکاس مادون قرمز برای کمک به کاربران در پیدا کردن دوربین های پنهان شده در تاریکی استفاده می کند. علاوه بر تشخیص مادون قرمز، نسخه جدید دستگاه Smoovie همچنین عملکرد ردیاب سیگنال wireless broadband را نیز ارتقا داده است.

دستگاه Smoovie شیائومی برای پیدا کردن دوربین های مخفی
از آنجا که بسیاری از دوربین های مخفی شده اکنون داده ها را به صورت بی سیم انتقال می دهند، در دستگاه Smoovie از دو روش برای شناسایی این دوربین ها استفاده میکند:

  1. تشخیص مادون قرمز
  2. ردیاب سیگنال wireless broadband

علاوه بر این برخی از دوربین های مخفی جدید ممکن هست عملکرد مادون قرمز نداشته باشند. بنابراین استفاده از دو روش شناسایی می تواند دوربین های مخفی بیشتری را برای کاربران پیدا کند.

 

دستگاه Smoovie شیائومیجزئیات بیشتر دستگاه

این دوربین های مخفی در تاریکی از 4G ،5G یا مادون قرمز استفاده می کنند. داین دستگاه شیائومی می تواند این دوربین ها به راحتی تشخیص دهند. از طرف دیگر دستگاه Smoovie همچنین می تواند دوربین های مخفی را در شبکه های 2G از طریق حالت قدرتمند جستجو کند. علاوه بر موارد بالا دستگاه Smoovie همچنین دارای عملکرد تشخیص GPS هم می باشد. از این قابلیت می توانید برای شناسایی ماژول های GPS پنهان نصب شده روی وسایل نقلیه هم استفاده کنید.

دستگاه Smoovie
قیمت Smoovie حدود 299 یوان می باشد. بله درسته ارزان قیمت نیست، اما اگر شخصی هستید که برای اقامت در هتل اغلب به بیرون رفتن نیاز دارد، بهتر است یکی را با خود همراه داشته باشید.

 


مطالب منتخب هفته

شیائومی MI 11 گواهی FCC را برای حضور در بازار جهانی دریافت کرد

گوشی شیائومی می میکس 4 با فناوری دوربین زیر صفحه نمایش در راه است

بلک شارک 4 با اسنپدراگون 888 در راه است

ردمی K40 با قیمت پایین از اسنپدراگون 888 استفاده می کند

ردمی K40 از تراشه پرچم دار جدید مدیاتک 5G استفاده میکند

تصاویر منتشر شده از گوشی شیائومی MI 11 PRO

گوشی شیائومی MI 11 LITE در راه است

گوشی شیائومی MI 10I 5G با دوربین 108 مگاپیکسلی معرفی شد


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***