رونمایی شیائومی از مچ بند می اسمارت بند 5 و هدفون بی سیم جدید

شرکت شیائومی به تازگی رویدادی را در اروپا به صورت آنلاین برگزار کرده و از چند محصول جدید خود رونمایی به عمل آورد. دو مورد از آنها Mi Smart Band 5 و هدفون بی سیم  Mi TWS Earphones Basic نام دارد.

در ادامه دو دستگاه را به صورت جداگانه معرفی می کنیم.

مچ بند Mi Smart Band 5

این دستبند تناسب اندام دقیقا همان می بند 5 بوده که با نامی دیگر راهی بازار اروپا می شود. این مچ بند فاقد NFC بوده و از قابلیتهای قابل توجهی در بحث ردیاب سلامتی بهره می برد. می اسمارت بند 5 نمایشگر 1.1 اینچی بزرگتری نسبت به مدل پیشین دارد.

از آنجایی که ویجت های مختلفی را پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید شاخص های اندازه گیری متعددی را روی نمایشگر شاهد باشید. همچنین سیستم نظارت قلب آن 50 درصد دقیق تر از مورد قبلی است. یکی از نقاط ضعف دستگاه عدم وجود قابلیت سنسور اکسیژن خون است.

یکی از ویژگی های برجسته مچ بند قابلیت شارژ مغناطیسی بوده که به افراد اجازه می دهد بدون اتصال باتری این مچ بند را شارژ کنند. این دستگاه با شش مدل بند سیلیکونی و 65 نوع تم عرضه می شود. برخی از بندها متحرک هستند و تجربه کاربری بهتری به وجود می آورند.

دستگاه جدید دارای عمر باتری 14 روزه بوده و از قابلیت ضدآب هم برخوردار است. می اسمارت بند 5 به پشتیبانی از یازده حالت ورزشی مختلف از جمله، طناب‌زنی و یوگا می پردازد. یکی از ویژگی های جذاب که بیشتر برای عکاسان جذابیت دارد، قابلیت استفاده از مچ بند به عنوان شاتر دوربین تلفن هوشمند است که یقیقا باید کاربردی باشد.

گفتنیست سیستم پایش خواب کاربر نیز ارتقا یافته و تشخیص REM (حرکت چشم در خواب) می‌تواند حرکات چشمان شما را در خواب ردیابی  می نماید. همچنین، این گجت می‌تواند سطح استرس کاربر را تشخیص داده و سپس آن را با استفاده تمرین‌های تنفسی کاهش دهد. سیستم پایش سلامتی خانم‌ها نیز یکی دیگر از قابلیت‌های جدید به حساب می آید.

مچ بند جدید با قیمت 40 یورو بزودی راهی بازار می شود.

هدفون بی سیم Mi TWS Earphones Basic

دیگر محصول معرفی شده هدفون بی سیم با ارگونومی بالا Mi TWS Earphones Basic است. شیائومی ویژگی های مثبت بسیاری برای این مدل در نظر گرفته که هر یک می تواند نظر مخاطب را جلب کند. این هدفون دارای دیافراگم داینامیک 14 میلیمتری بوده و برای کیفیت صوتی بیشتر در حالت بی سیم به پشتیبانی کدک صوتی AAC می پردازد.

گذشته از آن میکرفون های اضافی برای لغو نویز در نظرگرفته شده است. یکی از ویژگی های جذاب دستگاه که به عنوان ویژگی هوشمند محسوب می شود، تشخیص خروج از گوش است.

هنگامی که هدفون از گوش خارج می شود اگر موسیقی درحال پخش بوده باشد، متوقف شده و پس از قرار گرفتن مجدد هدفون درون گوش، موسیقی ادامه پیدا می کند. اگر از گوشی های شیائومی برخوردار هستید، این هدفون اتصال سریعی به محصولات شیائومی دارد.

شیائومی اعلام کرده این هدفون با یک بار شارژ 5 ساعت فعال است و در بیشترین حالت به 20 ساعت می رسد. کیس شارژ آن از طریق یک پورت USB-C شارژ می شود. محصول جدید شیائومی آن هم از نوع هدفون با قیمت 40 یورو راهی بازار اروپا خواهد شد.

برای کسب جزئیات بیشتر به سایت شیائومی مراجعه کنید.