Haylou GT2 در مقابل شیائومی Redmi AirDots: کدام یک ارزش خرید بیشتری دارد؟

Haylou GT2 در مقابل شیائومی Redmi AirDots دو هدفون بلوتوث بی سیم واقعی محبوب بوده، هر دو هدفون TWS بسیار مقرون صرفه هستند. با این حال چگونه می توان از بین این دو هدفون یکی را انتخاب کرد؟ کدام یک ارزش خرید بیشتری دارد؟ فقط بخوانید!

موس بی سیم قابل حمل شیائومی Mi در هند

Haylou GT2 در مقابل شیائومی Redmi AirDots: مقایسه طراحی ظاهری

بارزترین تفاوت Haylou GT2 و Xiaomi Redmi AirDots در ظاهر آنهاست. اگرچه Haylou GT2 و Xiaomi Redmi AirDots دارای طراحی گوشی کاملا مشکی هستند و دارای جعبه ی باتری و هدفون شبیه به هم، اما طراحی آنها کاملا متفاوت است.

Redmi AirDots یک جعبه باتری بیضی شکل است که حجم کلی آن 62x42x22mm است و وزن هر تک گوشی 4.1 گرم است. این هدفون دارای وزن خیلی کم و سبک بوده و طراحی کوچکی  دارد. علاوه بر این، درب AirDots به صورت مغناطیسی طراحی شده است و باعث می شود باز و بسته شدن آن راحت تر باشد. علاوه بر این ، Redmi AirDots TWS از کنترل لمسی استفاده می کند ، در حالی که Haylou GT2 از کنترل کلیدی استفاده می کند.

شیائومی Redmi AirDots

از طرف دیگر، Haylou GT2 فاقد درب باتری مغناطیسی است ، و اندازه آن در ابعاد 27.2×16.7×22 است و وزن هر گوشی 3.9 گرم است که این کوچکتر و سبک تر از Redmi AirDots است. اما به دلیل عدم وجود درب، به نظر می رسد راحت گم می شود و امنیتی ندارد.

با این حال، هدفون های Haylou GT2 TWS دارای کابل داخلی نوع سی هستند که نیازی به شارژ اضافی ندارد، که به نظر می رسد استفاده از آن خیلی راحت باشد.

Haylou GT2 در مقابل شیائومی Redmi AirDots: مقایسه ی اتصال

در صورت داشتن هدفون های Redmi AirDots و Haylou GT2، ما نسخه های داخلی بلوتوث 5.0 را دریافت می کنیم تا از اتصال بی سیم همیشه اطمینان حاصل شود. بلوتوث 5.0 برای اتصال هدفون با دستگاه های مختلف بلوتوث شگفت آور عمل می کند. این چندین تلفن هوشمند را از مارک های بی شماری ، لپ تاپ ، تبلت و غیره پوشش می دهد.

Haylou GT2 در مقابل شیائومی Redmi AirDots: مقایسه ی عمر باتری

جدا از ظاهر. هدفون های Haylou GT2 در مقابل شیائومی Redmi AirDots از ظرفیت ذخیره ی باتری یکسانی با باتری داخلی mAh 43 برخوردار است، اما باتری Haylou GT2 دارای باتری 380 میلی آمپر ساعتی مجزا برای کار در حدود 15 ساعت طراحی شده است این در حالی است که جعبه باتری Redmi AirDots با باتری 300 میلی آمپر ساعت برای حدود 15 ساعت کار می کند.

Haylou GT2 در مقابل شیائومی Redmi AirDots: مقایسه ی عملکرد و کیفیت صدا

هر دو هدفون شیائومی TWS یکسان می باشند. نه تنها به تطبیق خودکار مجهز هستند، بلکه از دستیار صوتی نیز پشتیبانی می کنند که این بسیار آسان است.

از نظر کیفیت صدا ، برای اطمینان از خروجی صدای با کیفیت بالا ، هر دو هدفون کوچک دارای بلندگوهای حساس به 7.2 میلی متر و دیافراگم رزین پلیمری هستند. به طور مشابه ، هدفون های Redmi AirDots و Haylou GT2 برای کاهش باس و تجربه موسیقی با صدای ملایم، فناوری کاهش نویز DSP را نصب می کنند. هر دو هدفون شیائومی مجهز به ویژگی های مشابه پروتکل HFP / HSP / A2DP / AVRCP هستند.